GIMNASTYKA DLA OPORNYCH

TERMIN: poniedziałek 9:00 - 10:00
PROWADZĄCY: Katarzyna Kozioł
KOSZT: 40zł/m-c / 4 zajęcia x 60 min 

Gimnastyka dla opornych:
Przeznaczenie: absolutnie dla wszystkich, w każdym wieku, w szczególności dla kobiet w ciąży, osób starszych oraz z problemami stawów, kręgosłupa.
Spokojne ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie i powierzchowne oraz rozciągające, z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu, dostosowane do potrzeb ćwiczących.

Katarzyna Kozioł
Wykwalifikowana instruktorka fitness i trenerka personalna z długoletnim doświadczeniem. Zajęcia prowadzi z pasją, służy radą dotyczącą ćwiczeń i diety. Każdego klienta traktuje indywidualnie i potrafi celnie motywować do systematycznych ćwiczeń.

Zajęcia w Studio Fitness Feniks:
W ofercie Studio Fitness Feniks jest szeroki wybór różnych form fitness, od zajęć wzmacniających, Cardio po jogę i pilates oraz duży wybór sprzętu do ćwiczeń. Każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie, pod okiem wykwalifikowanej, z długoletnim doświadczeniem instruktorki. Zajęcia prowadzone są w Domu Kultury od 10 lat i cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż doceniany jest wysoki poziom ćwiczeń i doświadczenie instruktora.

 

Warunki udziału:
- zapisy na podstawie kart zgłoszeń
- opłaty należy wnosić z góry do dnia, w którym rozpoczynają się 1 zajęcia w danym miesiącu*
- regularna obecność na zajęciach*

*Uwaga - brak terminowej płatności i 2 nieusprawiedliwione nieobecności uczestnika na zajęciach powodują skreślenie z listy uczestników

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij