Biuletyn Informacji Publicznej Picasa - Galerie zdjęć Kanał YouTube Facebook

Archiwum: wrzesień 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach Festiwalu z ikrą!
W dniach 1-16 września zaplanowano moc atrakcji - każdy znajdzie coś dla siebie.
Szczegóły na plakatacie.


W programie: wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego w Żorach pt. „To my” i wernisaż wystawy fotografii Janusza Wojcieszaka pt. "W buku nadzieja". Wstęp wolny.

Spotkanie z Dariuszem Rosiakiem - wybitnym i znanym dzienniarzem i pisarzem. Bilet wstępu - 10 zł. Uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY!

Jak wojak Józef diabła przechytrzył” - spektakl Teatru Lalek Marka Żyły dla dzieci w wieku od 4 lat. Bilety: 20 zł (dziecko + rodzic/opiekun), samo dziecko -15 zł, sam rodzic/opiekun -10 zł.

 

Spotkanie z Anną Kamińską, autorką książki "Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz".

 

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących (I stopień) - trwają zapisy!

Informujemy, że kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych - grupa początkująca (I stopień), rozpocznie się po zebraniu grupy.

Zapisy u instruktora lub w sekretariacie DK. 
Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:30.

Zapraszamy!

Zapraszamy osoby kontynuujące swoje uczestnictwo w pracowniach artystycznych, do zapoznania się z terminami pierwszych zajęć w nowym roku szkolnym.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zajęć artystyczno-edukacyjnych
w naszej placówce zapraszamy na Dni Otwarte w dniach 18-22.09.2017 - zachęcamy do składania kart zgłoszeń w sekretariacie DK.

Szczegóły na plakatach i w aktualnościach.

Zajęcia artystyczne, zajęcia taneczne, zajęcia językowe, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia dla seniorów. Szczegóły na plakacie w zakładce POBIERALNIA oraz w opisie. 

Zgłoszenia do 30 września 2017 r. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia na stronie: www.rybnikbluesfestival.com/konkurs.html.

Bezpłatne pokazowe zajęcia artystyczno-edukacyjne, możliwość bezpośredniego kontaktu z instruktorem. 

Podczas Dni Otwartych w Domu Kultury odbędą się zajęcia pokazowe z konstruowania i programowania robotów Mindstorms oraz Mnemotechnik czyli technik szybkiego i trwałego zapamiętywania. Wstęp wolny.

Projekt „Kobieta jest zmianą” - program stworzony przez 3 kobiety, konsekwentnie realizowany w kilku miastach na śląsku, po raz drugi w Rybniku

"Każda z nas, wprowadzając choćby najdrobniejsze zmiany, może widocznie poprawić jakość swojego życia i najzwyczajniej w świecie mieć z niego więcej przyjemności!" (Slow Life )

 

Zapraszamy do rozwojowej grupy dla kobiet, które są otwarte na zmiany. Dla kobiet, które chcą żyć świadomie, zgodnie ze sobą i swoimi potrzebami, doświadczając poczucia własnej mocy, możliwości i satysfakcji z tego kim są, co robią i jak żyją.

Wydarzenie na Facebook'u

Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy!

zamknij