Biuletyn Informacji Publicznej Picasa - Galerie zdjęć Kanał YouTube Facebook

Jarmark Staroci i Rękodzieła - 10 lutego 2018 r.

2018-02-07

Zapraszamy na rybnicki Deptak (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) gdzie co miesiąc odbywają się nieodpłatne Jarmarki Staroci i Rękodzieła.

Następny Jarmark odbędzie się 10 lutego 2018 r. w godz. 8.00. - 15.00. 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Jarmarku mogą brać udział dosłownie wszyscy, zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy, ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć. 

 

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 8.00 - 10.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców, w miejscu ustawienia stoisk przez poszczególnych wystawców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 8.00-10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 15.00-16.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach. 

 

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie (można mieć swój namiot na wypadek niedogodności pogodowych). Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora podczas rejestracji. Wszelkich informacji udziela: Krzysztof Łapka - tel. 513 064 196, e-mail: jarmarkrybnik@wp.pl.

 

 

 

 

 

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu
Karta seniora Karta dużej rodziny
zamknij