Jarmark staroci i rękodzieła

Archiwum: listopad 2018

Jubileuszowy, 25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie zaprasza do udziału w przesłuchaniach eliminacyjnych !

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów klas 1-3 na bajkę muzyczną pt. "Smog nas zje".

WSTĘP BEZPŁATNY !

Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci od lat czterech! Spektakl prezentowany jest w bliskim kontakcie z publicznością - miejsca siedzące na pufach. Spektakl trwa 40 minut + warsztaty dla dzieci.

Wszystkie bilety na spektak zostały już sprzedane! Bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html

 

Montaż klimatyzacji w pomieszczeniach na I piętrze budynku w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach oraz wymiana regulatora i zaworu z wymiennikami ciepła.

Katarzyna Płaczek - Opowiem o Japonii”. Wstęp wolny.

Zapraszamy na rybnicki Deptak (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) gdzie co miesiąc organizujemy nieodpłatne Jarmarki Staroci i Rękodzieła.

Wystąpią: Magda Anioł, Chwila Nieuwagi, Są Stąd, Michał Steciak z The Voice of Poland, Kawa z Mlekiem, raper Tomasz Bek-on Bernacki, Formacja Taneczna BISS. 

Osiem spotkań po 4 godziny od października 2018 r. do maja 2019 r. - w sobotę danego miesiąca w godz. 9.30 - 13.30. Warsztaty poprowadzą: Kamil Myszkowski i Krzysztof Szlapa. Trzeci warsztat 1 grudnia!

Janina Hernik - „Rwanda - kraina tysiąca wzgórz”. Żółty Młynek (Rybnik ul. Św. Jana 2)Wstęp wolny!

Marcin Chałupka - „Armenia i Gruzja - bez planu przez Sakartvelo i Hajastan”. Żółty Młynek (Rybnik ul. Św. Jana 2). Wstęp wolny!

Wystawa prezentowana w Galerii Kolumnowej w ramach Jubileuszu 60-lecia Domu Kultury Chwałowice.

Wystawa prezentowana w Galerii DeKa w ramach Jubileuszu 60-lecia Domu Kultury Chwałowice.

Bilety na spotkanie to jedyne 10 zł dostępne na: http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html i w Kasie DK tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.comDzieci, uczniowie i studenci - wstęp wolny!

Bilety w cenie: normalny - 65 zł, dla seniorów - 55 zł do nabycia w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222, dkchwalowice.kasa@gmail.com oraz na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html

Bilet na koncert w cenie 20 zł do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html 

oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij