W piątek 24 lipca o godz. 20:30 zapraszamy do Ogrodu Społecznego przy Domu Kultury na bezpłatny, plenerowy seans filmu „Jeżyk i przyjaciele”.
Dzielna jeżyczka Mila i przebojowy wiewiór Mędrek wyruszają na niezwykłą wyprawę, by uratować mieszkańców lasu, którym z powodu suszy zabrakło wody. Bohaterowie udowodnią, że dzięki przyjaźni, odwadze i współpracy nawet najmniejsi mogą dokonać wielkich rzeczy!
Zabierzcie koce lub skorzystajcie z naszych leżaków.
Film bez ograniczeń wiekowych.
Wstęp wolny!