Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.

Zapraszamy na spotkanie o miłości - tej strasznej miłości. W konwencji Stand-up, w konwencji gawędy, w konwencji "zagram Ci na gitarze, a w Twoim oku zakręci się łza".

W niedzielę 13 lutego 2022 r. o 17:00 "Ta straszna miłość" w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach.

Wydarzenie zaplanowane na 26.02 zostało odwołane.

Na Jarmark staroci i rękodzieła zapraszamy kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, rękodzielników, sprzedawców używanych książek oraz ... wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych.

Maciej Brudzewski zaprasza na swój 4 program komediowy "Skok na strach"! 

16 lutego 2022 r.

Support: Paweł Bakteria
Bramy: 19:30
Start: 20:00

Karnawał to fantastyczna okazja żeby stać się postacią ze swojej ulubionej bajki. Serdecznie zapraszamy dzieci od 4 roku życia na Szalony Bajkowy Bal Karnawałowy do DK CHWAŁOWICE. Przeniesiemy się w świat bajki, pobawimy w księżniczki i rycerzy, zastanowimy się na co polował smok i gdzie schowały się krasnoludki. A to wszystko w rytm muzyki ze słodkim poczęstunkiem. Obecność obowiązkowa! 

Półkolonie odbędą się w terminie: 21 - 25 lutego 2022r. w godzinach 8.30 - 15.00. 

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt turnusu to 350 zł. 

Zapisy ruszają 14 stycznia - w sekretariacie Domu Kultury! Brak wolnych miejsc.

UWAGA! Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, półkolonie odbywać się będą w małej grupie (maks. 15 osób).

 

Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie.

Zapraszamy do udziału w Konkursie plastyczno-graficznym na LOGO Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego.

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów, której jest współzałożycielem. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij