Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
raj naj naj Letnia Akademia Malucha, pszczólki, chmurki i papuga na grafice
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.
gala taneczna 14.06 17:00 rozświetlone światłem reflektora KODART
finał zajęć angielskiego  dla seniorów, festony z brytyjskiej flagi nad granatowym tłem
Łańcuch spięty kłódką na tle drewnianych drzwi, po lewej stronie logo Domu Kultury

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku we wszystkich państwach członkowskich UE weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych osobowych (RODO). W tym celu przekazujemy Państwu klauzulę informacyjną w jaki sposób dane osobowe są przetwarzane w naszej jednostce.
Z poważaniem - Zespół  Domu Kultury w Rybniku - Chwałowicach.

 

W jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe?
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 

1. Administrator Danych Osobowych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach z siedzibą przy ul. 1 Maja 91B, 44-206 Rybnik.
Kontakt: (32)4216222, dkchwalowice.biuro@gmail.com

 

2. Inspektor danych osobowych.

Dom Kultury wyznaczył Inspektora Ochrony danych osobowych, z którym mogą się Państwo skontaktować w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych : listownie za naszym pośrednictwem, adres: Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, ul. 1 Maja 91b, 44-206 Rybnik lub pocztą elektroniczną, na adres: dkchwalowice.biuro@gmail.com

 

3. Cel przetwarzania.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu czynności związanych z kontaktem ze Domem Kultury w Rybniku-Chwałowicach, umowami pracowniczymi, umowami cywilno-prawnymi, uczestnictwem w warsztatach, uczestnictwem w konkursach, festiwalach, wycieczkach, zajęciach, korzystaniem z pozostałej oferty Domu Kultury, zapewnieniem bezpieczeństwa osobom i mieniu w Domu Kultury.

 

4. Dane przetwarzane.

Przetwarzaniu podlegają następujące kategorie danych: dane ogólne (imię, nazwisko), dane adresowe (adres do korespondencji, telefon, e-mail), dane identyfikacyjne (numer PESEL), dane finansowe (numer rachunku bankowego), wizerunek utrwalany przez monitoring wizyjny (bez rejestracji dźwięku).

 

5. Odbiorcy danych.

Dane przekazywane będą jedynie odbiorcy danych osobowych w postaci: ZUS, US, bank właściciela danych, firmy ubezpieczeniowe (w przypadku osób posiadających polisy ubezpieczeniowe), producentowi systemów sprzedaży biletów Biletyna.pl oraz zapisów na warsztaty StrefaZajęć.pl

 

6. Okres przechowywania danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:  trwania wymiany korespondencji oraz maksymalnie 3 lata w celach roszczeniowych, czasu trwania umowy oraz po jej zakończeniu w celu archiwizacyjnym odpowiednio minimum 5 lat (umowa cywilno-prawna) oraz minimum 50 lat (umowa pracownicza), trwania warsztatów, konkursu, festiwalu,  czasu trwania oferowanej usługi,  dane z monitoring wizyjnego przetrzymywane są przez okres maksymalnie 6 tygodni.

 

7.  Przysługujące prawa.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

8. Prawo do skargi.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

 

9. Informacja o zamiarze przekazania danych odbiorcy w państwie trzecim.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij