Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
raj naj naj Letnia Akademia Malucha, pszczólki, chmurki i papuga na grafice
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.
gala taneczna 14.06 17:00 rozświetlone światłem reflektora KODART
finał zajęć angielskiego  dla seniorów, festony z brytyjskiej flagi nad granatowym tłem
Zdjęcie przedstawia plakaty wydarzeń Domu Kultury

SIERPIEŃ 2024 

wystawa ilustracji Justyny Stefańczyk pt."Inny Świat"

wystawa prac Pawła Widery pt."Radościowice - tu gdzie wszystko jest możliwe"  

29.07-02.08 Półkolonie letnie III turnus "Wakacje ze smakiem"

05.08-09.08 Półkolonie letnie IV turnus "W zgodzie z naturą"

10.08 godz.7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

16.08 godz. 20.00 Wieczorynka dla dzieci - ogród społeczny 

23.08 godz. 20.30 Kino na leżakach - ogród społeczny

 

LIPIEC 2024

wystawy ilustracji Justyny Stefańczyk pt."Inny Świat"

wystawa prac Pawła Widery pt."Radościowice - tu gdzie wszystko jest możliwe'' 

1.07-05.07 Półkolonie letnie I turnus "Wakacje ze smakiem"

8.07-12.07 Półkolonie letnie II turnus "W zgodzie z naturą"

13.07 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

19.07 godz. 20.00 Filmowa wieczorynka / film "MRU I JA: WIELKA PRZYGODA NA CZTERY ŁAPY" - ogród społeczny 

26.07 godz. 21.00 Kino na leżakach / film "Latanie dla początkujących"  - ogród społeczny 

29.07-02.08 Półkolonie letnie III turnus "Wakacje ze smakiem"

 

CZERWIEC 2024

wystawa ilustracji Justyny Stefańczyk pt."Inny Świat" 

wystawa prac Pawła Widery pt."Radościowice - tu gdzie wszystko jest możliwe"

01.06 godz. 15.00-19.00 "Piracki Dzień Dziecka" - w ogrodzie społecznym 

08.06 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki 

14.06 godz. 17.00 Gala Taneczna zespołów tanecznych KodART 4-5 latki , KodART 6-9 latki, KodART JUNIOR

20.06 godz. 17.00 Zakończenie roku grup j.angielskiego dla seniorów 

21.06 godz. 17.00 Koncert Artystów ze Studia wokalnego Joanny Spandel 

22.06-23.06 godz. 12.00-18.00 Letnia Akademia Malucha RAJ NAJNAJ

28.06 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

 

MAJ 2024

do 05.05 wystawa prac Sary Abrachamczyk z IV LO im. M.Kopernika z Rybnika 

07.05 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

10.05 godz. 18.00 wernisaż :

- wystawy malarstwa Wioli Gaszki pt."Pejzaż wewnętrzny"

- prac uczniów z IV LO im. M.Kopernika z Rybnika 

-  wystawy Pawła Widery pt."Radościowice - tu godzie wszystko jest możliwe" 

11.05 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki 

18.05 godz. 17.00 Koncert finałowy 42.Festiwalu Piosenki Dziecięcej im.Tadeusza Paprotnego 

18.05 godz. 18.30 Koncert zespołu "Czereśnie"

24.05 godz. 18.00 Koncert z okazji Dnia Matki pt."M...jak...M" 

25.05 godz. 17.00 Koncert z okazji Dnia Matki pt. M...jak...M"

31.05 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

 

KWIECIEŃ 2024

kontynuacja do 05.05 godz. 8.00-17.00 wystawa prac Sary Abrachamczyk z IV LO im. M.Kopernika z Rybnika 

06.04 godz. 19.00 Stand up Mieszka Minkiewicza pt."Lajcik"

13.04 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

19.04 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

22.04 godz. 18.00 Warsztaty genealogiczne pt."Zapuść korzenie" prowadzenie Adam Miera    

od 22.04 wystawa malarstwa Pana Pawła Widery pt."Radościowice - tu gdzie wszystko jest możliwe"

23.04 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

23-24.04 przesłuchania konkursowe do 42.Festiwalu Piosenki Dziecięcej im.Tadeusza Paprotnego 

26.04 godz. 11.00 zakończenie roku IV LO im. M.Kopernika z Rybnika 

27.04 godz. 19.00 koncert zespołu OLD BREAKOUT

 

MARZEC 2024

01.03-10.03 godz. 8.00-17.00 wystawa prac Katarzyny Uliarczyk pt. "13 Kobiet" 

03.03 godz. 11.00 Spektakl dla dzieci Teatru Marka Żyły pt. "Łapacze smoków"

06.03 godz. 19.00 Projekcja filmu pt."The Chosen 4" 

04.03 godz. 18.00 Spotkanie pt. "Zapuść korzenie - historia pisana bagnetami, czyli wojenne losy naszych przodków"

09.03-05.05 godz. 8.00-17.00 wystawa prac Sary Abrachamczyk z IV LO im. M.Kopernika z Rybnika 

09.03 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

09.03 godz. 17.00 finisaż prac Katarzyny Uliarczyk pt."13 Kobiet"  

09.03 godz. 18.00 recital Joanny Kołaczkowskiej pt. "Hrabina Pączek" 

12.03-05.05 godz. 8.00-17.00 wystawa prac Krzysztofa Błażycy pt. "Adunu. Ziemia duchów" 

12.03 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

15.03 godz. 11.00 Rybnicki Festiwal Podróżniczy "Karawana" - wydarzenie towarzyszące

16.03-17.03 godz. 15.00-19.30 Rybnicki Festiwal Podróżniczy "Karawana" 

19.03 godz. 9.00 Konkurs Kids Speak English - Publiczne Przedszkole nr 14 z Rybnika

22.03 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów (darmowy seans filmowy)

25.03 godz. 10.00 Przesłuchania miejskie do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytotarskiego  

26.03 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"  

 

LUTY 2024

01.02-10.03 godz. 8.00-17.00 wystawa prac Katarzyny Uliarczyk pt. "13 Kobiet" - Galeria II Planu

05.02-09.02 godz. 10.00 Feryjne darmowe seanse filmowe dla dzieci i młodzieży

10.02 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki 

10.02 godz. 15.00-16.30 Karnawałowy Bal dla dzieci w wieku 5-8 lat 

10.02 godz. 17.00-19.00 Karnawałowy Bal dla dzieci w wieku 9-12 lat 

11.02 godz. 11.00 Spektakl dla dzieci - Teatr Żelazny pt."Złota Rybka"

13.02 godz. 17.00 Sptkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

16.02 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów (darmowy seans filmowy) 

27.02 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

 

STYCZEŃ 2024

od 02.01 Wystawa prac konkursowych "Zima w koronie drzew. Pejzaż, stworzenia" 

13.01 godz. 7.00-15.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

13.01 godz. 19.00 Koncert Noworoczny wystąpi Mateusz Ziółko wraz z Miejską Orkiestrą Dętą Rybnik. Koncert odbędzie się w Parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Chwałowicach 

16.01 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

19.01 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów (darmowy seans filmowy)

21.01 godz. 15.00 Magiczny koncert dla dzieci - bajki świata 

21.01 godz. 18.00 Operetkowa Baśń dla dorosłych 

24.01 godz. 19.00 Projekcja filmu pt."Wandea. Zwycięstwo albo śmierć"  

24.01-10.03 godz. 8.00-17.00 wystawa Katarzyny Uliarczyk pt. "13 Kobiet" - Galeria II Planu  

29.01-2.02 godz. 8.00-15.00 Półkolonie zimowe dla dzieci "Dookoła świata"

29.01-01.02 godz.10.00 Feryjne darmowe seanse filmowe dla dzieci i młodzieży

 

GRUDZIEŃ 2023

03.12 godz. 16.00 Świąteczne Chwałowice spotkanie z św.Mikołajem

03.12 godz. 16.00 wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt."Zima w koronie drzew. Pejzaż. Stworzenia"

07.12 godz. 18.00 Promocja kalendarza rybnickiego "Jestem z Rybnika" 

09.12 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki 

12.12 godz. 10.00 Przesłuchania do 30. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks.Kazimierza Szwarlika w Będzinie 

15.12 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

19.12 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

 

LISTOPAD 2023

01.11 do 24.11 kontynuacja naboru prac plastycznych do konkursu plastycznego pt."Zima w koronie drzew. Pejzaż. Stworzenia"

01.11-27.11 kontynuacja wystawy w ramach  X Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 2023

04.11 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

05.11 godz. 18.00 Pokaz filmu "Ultramaraton 40 rybnickich rond"

10.11 godz. 18.00 Wieczór Sztuk OFFO 2023

12.11 godz. 11.00 Spektakl dla dzieci pt. "Różowy kapturek" Teatr Żelazny

17.11 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

18.11 godz. 16.00 Jubileusz 110 lat "Chór Seraf"

19.11 godz. 15.00 Film dokumentalny "Ulmowie. Błogosławiona rodzina." 

21.11 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

24.11 godz. 20.00 Stand-up Adam Van Bendler w programie pt. "Zło konieczne"

25.11 godz. 20.00 Stand-up Adam Van Bendler w programie pt."Zło konieczne" 

25.11 godz. 15:00-16:30 i 17:00-19:00 Andrzejki dla dzieci

 

PAŹDZIERNIK 2023

01.10 godz. 15.00 Spektakl Teatru Lalek Marek Żyła pn."Łapacze Smoków"

02-03.10 godz. 9.00 Spektakl Teatru Lalek Marek Żyła pn."Łapacze Smoków" - dla szkół

06.10 godz. 12.00-16.00 V Konferencja "Kobiety z ikrą" 

10.10 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

13.10 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

14.10 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

14.10 godz.18.00 Spektakl Teartu SAFO pt. "Heksy - ballada o umieraniu"

15.10 godz. 16.00 Charytatywny Koncert Papieski

19.10 godz. 11.00 Spektakl Zdrojowego Teatru Animacji pt. "Złodziej czasu" - dla szkół

20.10 godz. 18.00 Finisaż wystawy prac Anny Bodzek-Sikora pn."Patchworki natury"  

20.10 godz. 18.30 Wernisaż fotografii Anity Horowskiej "Jej wysokość Północ"

20.10 godz. 19.00 Projekcja filmu dokumentalnego krótkometrażowego pt. "INUSSUK Droga do domu" reż.Marcin Tomaszewski, Gosia Ochnicka, Wojciech Wysocki 

20-21.10 Rybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA

22.10 godz. 16.00 Prelekcja Jerzego Kapłona Prezesa Zarządu Głównego PTTK "Towarzystwo Tatrzańskie - Polskie Towarzystwo Tatrzańskie 1873-1950 zarys dziejów. 150 lat zorganizowanej turystyki polskiej" 

24.10 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

od 24.10 nabór prac do konkursu plastycznego pt."Zima w koronie drzew. Pejzaż. Stworzenia"

od 27.10 wystawy prac: Grzegorza Linkiewicza "Efemeryczne Sploty Ziemskich Odchłani", Tomasza Warzyńskiego „Dowód na istnienie Aury”, Piotra Merdy „Grawitacje/transformacje”, Anny Ejsmond i Magdaleny Wutkowskiej „Nights of the Sun” w ramach X Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 2023

28.10 godz. 15:00-16:30 i 17:00-19:00 "Domówka z potworami" zabawa dla dzieci 

 

WRZESIEŃ 2023

od 01.09 Wystawa prac Anny Bodzek-Sikora pn."Patchworki natury"

04.09 godz. 16.00 Projekcja filmu pt."Jerzy Malcher - między Londynem a Rybnikiem" współorganizacja z SP nr13 w Rybniku oraz z koordynatorem projektu "Łączymy pokolenia"   

09.09 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

15.09 godz. 10.00 Spektakl pn."Pierwszy raz" Michała Walczaka prod. Fundacja 44 Warszawa

18.09 godz. 19.00 Stand-up Kacper Ruciński  

22.09 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

27.09 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

30.09 godz. 17.00 Spektakl Teatru Lalek Marek Żyła pn."Łapacze Smoków" - PREMIERA 

 

SIERPIEŃ 2023

31.07-04.08 godz. 9.00-15.00 III turnus półkolonii letnich

08.08 godz.17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

11.08 godz. 20.00 Filmowa wieczorynka w ogrodzie  

07.08-11.08 godz. 9.00-15.00 IV turnus półkolonii letnich 

12.08 godz.7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

22.08 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

25.08 godz. 20.00 Letnie kino na leżakach 

 

LIPIEC 2023 

03-07.07 godz. 9.00-15.00 I turnus półkolonii letnich

07.07 godz. 17:30-19:30 Ogrodowy hyde park: Fake newsy

07.07 godz. 20.00 Wieczorynka dla dzieci w ogrodzie 

08.07 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci - deptak rybnicki

10-14.07 godz. 9.00-15.00 II turnus półkolonii letnich 

11.07 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

21.07 godz. 21.00 Kino na leżakach - ogród społeczny

25.07 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"  

 

CZERWIEC 2023 

01.06 godz.16.00 współorganizacja wydarzenia: przyznanie nagród i wyróżnień dla sportowców z Rybnika

02.06 godz. 16.30 Dzień Dziecka w ogrodzie. Warsztaty, zabawy, animacje oraz koncert zespołu Chwila Nieuwagi

06.06 godz. 17.00 Koncert Dzieci Rodzicom 

06.06 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

09.06 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

10.06 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

15.06 godz. 19.00 Pan Li występ iluzjonisty

17-18.06 godz. 12.00-18.00 Letnia Akademia Malucha RajNajNaj

20.06 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"  

22.06. godz. 17:00 Ogrodowy hyde park/ animacje

23.06 godz. 17.00 Gala formacji tanecznej KodART

26-27.06 od godz. 8.00 Współorganizacja z IV LO im.M.Kopernika Międzynarodowej Konferencji w ramach projektu GALESS

 

MAJ 2023 

09.05 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

11.05 godz. 19.00 Uroczyste otwarcie sali widowiskowej. Spektakl pt."Kwartet" w obsadzie Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski oraz Bogdan Słomiński

12.05 godz.18.00 Wieczór Sztuk pt."Transformacja energetyczna" wystawa uczniów z IV LO im. Mikołaja Kopernika z Rybnika 

13.05 godz.7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

14.05 godz.11.00 Spotkanie podróżnicze dla najmłodszych z cyklu "Świstak tłumaczy świat"

19.05 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

20.05 godz. 17.00 41.Festiwal Piosenki Dziecięcej im.Tadeusza Paprotnego. Koncert zespołu MAŁE TGD

23.05 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"  

25.05 godz. 10:00 Ogrodowy hyde park - warsztaty dla młodzieży (zapisy) i animacje dla dzieci.

26.05 godz. 18.00 W ramach otwarcia sali widowiskowej - Adam Snopek Stand Up przy fortepianie od Bacha do AC/DC

30.05 godz. 18.00 W ramach otwarcia sali widowiskowej - "My Way" monolog Krystyny Jandy                           

 

KWIECIEŃ 2023

01.04 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

01.04 godz. 10.00-12.00 Wielkanocny turniej szachowy "O kopę jaj" 

04.04 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

14.04 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

18.04 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

18-19.04 godz. 10.00 przesłuchania do 41. Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego

21.04 godz.17.30 Wernisaż Emilii Wąż pt. Dziergam co mi w duszy gra  

21.04 godz. 18.00 Prapremiera spektaklu pt. "miłostka" Teatru na Pół 

22.04 godz. 18.00 Premiera spektaklu pt."miłostka" Teatru na Pół

 

MARZEC 2023

05.03 godz. 11.00 Spotkanie podróżnicze dla najmłodszych z cyklu Świstak tłumaczy świat pt. Ludzie dalekiej północy

11.03 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

11.03 godz. 10.00-12.00 Warsztaty "Wianki wiosenno-wielkanocne" - dla dorosłych - warsztaty zostały odwołane.

07.03 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

17.03 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

18.03 godz. 10.00-12.00 Warsztaty "Wianki wiosenno-wielkanocne" - dla rodzin

21.03 godz. 17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub"

26.03 godz. 11.00 Spektakl dla dzieci Teatr Atofri pt. Grajkółko - w ramach cyklu Dzieci, przyjechał Teatr!

29.03 godz. 10.00 eliminacje miejskie w ramach 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

 

LUTY 2023

07.02 godz.17.00 Spotkanie przy kawie "Bardzo kobiecy klub" 

11.02 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

17.02 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

18.02 godz. 15.00-17.00 NeonParty zabawa dla dzieci grupa wiekowa 5-7 lat

18.02 godz. 18.00-20.00 NeonParty zabawa dla dzieci grupa wiekowa 8-13 lat

 

STYCZEŃ 2023 

10.01 godz. 17:00 Spotkanie przy kawie "Bardzo Kobiecy Klub" 

14.01 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

16-20.01 godz. 8.30-15.00 Półkolonie zimowe 

20.01 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

22.01 godz.16.00 ,,Opowieści Pana La Fontaina”. Premiera spektaklu dla dzieci w wykonaniu Teatru Maszkarony.

24.01 godz. 17:00 Spotkanie przy kawie "Bardzo Kobiecy Klub" 

 

GRUDZIEŃ 2022

03.12 godz. 15:00 i 17.30 Spotkanie ze św. Mikołajem

08.12 godz. 9.00-15.00 Przesłuchania do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie (wyjątkowo przesłuchania odbędą się w Domu Kultury w Boguszowicach) 

10.12 godz. 7.00-14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

13.12 godz. 17.00 spotkania przy kawie z cyklu "Być Kobietą" 

16.12 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

 

LISTOPAD 2022

05.11 godz. 10.00-14.00 "Być Kobietą" spotkania z stylistą i psychologiem

06.11 godz.11.00 Bajki Najnajki pt."Baśnie o zwierzętach dużych i tych małych" opowiada Mateusz Świstak

10.11 godz. 19:00 Teatr Łaźnia Nowa spektakl "Bezpieczne miejse" - w ramach programu Teatr Polska 

12.11 godz. 7.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

17.11 godz. 18:00 Fundacja Mikro Teatr spektak "Faktoria przyjemności" - w ramach programu Teatr Polska

18.11 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

26.11 godz. 16.00-18.00 Andrzejkowa zabawa dla dzieci 

 

PAŹDZIERNIK 2022

01.10 godz.10.00-12.00 Warsztaty tworzenia teatru cieni w ramach Inicjatyw + "Teatr i historia" 

06.10 godz. 16.30-18.30 Warsztaty tworzenia dekoracji do domu. Robimy ozdoby - lustro i wazon 

08.10 godz. 7.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

09.10 godz.11.00 Spektakl Teatru Chrząszcz w Trzcinie pt. "Witajki i Papatki" w ramach Teatralnego Poranka Najnajka 

12.10 godz.17.00-20.00 "Kuchenne opowieści" robimy kompoty - warsztaty kulinarne dla dzieci z opiekunami

13.10 godz. 16.30-18.30 Warsztaty tworzenia dekoracji do domu. Robimy ozdoby - lampiony 

13.10 godz.17.00-19.00 "Teatr i historia" opowiada Adam Grzegorzek

15.10 godz.10.00-12.00 Biojarmark  

15.10 godz.10.30-12.30 "Być Kobietą" spotkanie z fizjoterapeutką 

15.10 godz. 10.00-12.00 "Teatr i historia" opowiada Adam Grzegorzek - w Izbie Pamięci 

17.10 godz. 17.00-19.00 "Teatr i historia" opowiada Adam Grzegorzek - w PP nr13

21.10 godz. 18.00 Wieczór Sztuk - wernisaż wystawy z pracowni rysunku i malarstwa sztalugowego Domu Kultury

22.10 godz. 10.00-14.00 "Być Kobietą" spotkanie z wizażystą i coachem

28.10 godz.16.00-18.00 Zabawa Halloween dla dzieci 

29.10 godz.16.00-18.00 Zabawa Halloween dla dzieci  

 

WRZESIEŃ 2022

02.09 godz. 19:30 - seans plenerowy "Palm springs" w ogrodzie społecznym

04.09 godz.11.00 - spektakl plenerowy "Wesoły Cyrk Pana Pedrro" oraz animacje 

10.09. godz. 10.00 - 12.00 „Warsztaty dla bajtli” w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 

10.09. godz. 7.00 - 14.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - rybnicki deptak

18.09. godz. 11.00 Bajki NajNajki "Baśnie o ptakach" opowiada Mateusz Świstak

22.09 godz. 16.30-18.30 Robimy ozdoby - liście z makaramy 

23.09. godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

24.09 godz. 13:00-21:00 HipHop Graffiti Jam - Park Górnika

28.09 godz. 17.00-19.30 "Kuchenne opowieści" robimy kiszonki - warsztaty kulinarne dla dzieci z opiekunami 

29.09 godz. 16.30-18.30 Robimy ozdoby - Taca boho i podkładki 

 

SIERPIEŃ 2022

01-05.08 godz. 8.30-15.00 Półkolonia dla dzieci "Supermoc" III turnus - w IV LO

05.08 godz. 19.00 Filmowa wieczorynka dla dzieci (kino plenerowe).

Film "Biuro detektywistyczne Lassiego i Mai. Rabuś z pociągu" - w ogrodzie społecznym

08-12.08 godz. 8.30-15.00 Półkolonia dla dzieci "Artystyczne lato" IV turnus - w IV LO

13.08 godz. 7.00-14:00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - rybnicki deptak 

19.08 godz. 20.00 Kino na leżakach film pt. "Palm Springs" - w ogrodzie społecznym - odwołane

26.08 godz. 19.00 Zakończenie lata "Potańcówka" w Parku Gónika przy akompaniamencie zespołu Roszak Show.

 

LIPIEC 2022

01.07 godz.19.00 Filmowa wieczorynka "Ella, Bella, Bingo"(kino plenerowe) oraz animacje - w ogrodzie społecznym 

04-8.07 godz.8.30-15.00 Półkolonia dla dzieci "Supermoc" I turnus - w IV LO

09.07 godz.8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - rybnicki deptak

11-15.07 godz.8.30-15.00 Półkolonia dla dzieci "Artystyczne lato" II turnus - w IV LO

16.07 godz. 10.00-12.00 Biojarmark w domu kultury oraz joga w ogrodzie 

17.07 godz. 11.00 Plenerowy spektakl pn. "Palec pod budkę" Kazio Sponge oraz animacje - w ogrodzie społecznym 

22.07 godz. 20.00 Kino na leżakach film "Zwariować ze szczęścia"- w ogrodzie społecznym

 

CZERWIEC 2022

03.06 godz. 16:00-19:00 Dzień Dziecka w ogrodzie /animacje, warsztaty, koncert zespołu Czereśnie/

11.06 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - rybnicki deptak

11.06 godz. 11.00 Spotkanie inspirujące / Włącz działanie!

18.06 godz. 10:00-12:00 Biojarmark 

24.06 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

25.06 godz. 10.00-17.00 Warsztaty fotograficzne "Między nami fotografami" / plener fotograficzny w Krakowie.

26.06 godz. 10.00 Warsztaty dla dzieci kołysanki, mruczanki, lulajki 

26.06 godz. 11.00 Spektakl dla dzieci Teatr Atofri pn."Ptasi baj" oraz warsztaty instrumentalne i muzyczne - ogród

 

MAJ 2022

01.05 godz.17.00-20.00 Koncert piosenki europejskiej "Majowe granie" - Kampus

12.05 godz. 18:00 Porozmawiajmy... spotkanie diagnozujące

14.05 godz.8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

22.05 godz. 11.00 Bajki NajNajki pt. "Głowa pełna opowieści" opowiada Mateusz Świstak 

24.05 godz.9.00 Warsztaty pszczelarskie dla dzieci w PP nr 13

28.05 godz.17.00-20.00 40. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej im.Tadeusza Paprotnego- w TZR 

 

KWIECIEŃ 2022

03.04 godz.11.00 W ramach Teatralnego Poranka Najnaja spektakl pn."Kto tam" Teatr Uszyty 

07.04 godz.10.00 eliminacje do 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 

09.04 godz.8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

09.04 godz.10.00 seans kinowy dla dzieci w j.ukraińskim 

10.04 godz.10.00 Wielkanocny Turniej Szachowy "O kopę jaj"

22.04 godz.19.00 Plejada Fajnych Filmów  

23.04 godz. 10:00 Spacer

23.04 godz.14.00-20.00 "Dance for Ukraine" warsztaty i koncert  

 

MARZEC 2022

11.03 godz. 19.00 Wieczór Sztuk, wystawa fotografii teatralnej z Instytutu Teatralnego im.Raszewskiego oraz monodram pt. "Ja, mania" w wykonaniu Angeliki Panas.

12.03 godz.8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

13.03 godz. 11.00 Bajki Najnajki "Opowieści z wielkiej dżungli" opowiada Mateusz Świstak 

18.03 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

19.03 godz. 10.00-16.00 Warsztaty fotograficzne "Między nami Fotografami" warsztat I wiosna pt. Autoportret 

23.03 godz. 18.00 Wernisaż wystawy pn. "Między sceną a obrazem"

26.03 godz. 10.00 seans kinowy dla dzieci w j.ukraińskim 

 

LUTY 2022

12.02 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

13.02 godz. 17.00 Spotkanie o miłości pn. "Ta straszna miłość" poprowadzi Mateusz Świstak

16.02 godz. 20.00 Stand-up Maciej Brudzewski 

18.02 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

19.02 godz.15.30-17.30 "Bajkowy bal" zabawa dla dzieci w wieku od 4-12 lat  

21-25.02 godz. 9.00-15.00 Ferie zimowe dla dzieci 

22.02 godz. 20.00 Stand-up Grzegorz Dolniak

26.02 godz. Stand-up Radomska & Potocka - wydarzenie przeniesione do Powstańcza - adres: Rynek 1 w Rybniku.

27.02 godz. 18.00 koncert Jana Kondraka  

 

STYCZEŃ 2022

06.01 godz. 11.00 - Spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Latarnia pt."Herody" 

08.01 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

09.01 godz. 19.00 Koncert noworoczny w parafii św.Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach. Współorganizacja z Miejską Orkiestrą Dętą z Rybnika.

14.01 godz. 18.00-20.00 Wieczór sztuk, wernisaż wystawy Beaty Tarnowskiej pt."Pejzaż abstrakcyjny" , oraz wystawa zbiorowa uczestników warsztatów fotograficznych pt. "Projekty długoterminowe" .

15.01 godz. 9.00-15.00 Warsztaty miestrzowskie powadzone przez Tomasza Marcinko

16.01 godz.11.00 Bajki Najnajki pt. "Opowieści spod ziemi i z ciemności" opowiada Mateusz Świstak 

21.01 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

30.01 godz. 11.00 Teatralny Poranek Najnaja spektakl w wykonaniu Teatru Ateneum pt. "Pan Tom buduje dom"

 

GRUDZIEŃ 2021

05.12 godz. 14.00-18.00 Świąteczne Chwałowice, spotkanie ze św.Mikołajem

08.12 godz. 9.00-15.00 przesłuchania do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im.ks.Kazimierza Szwarlika w Będzinie

10.12 godz. 18.00-20.00 Tybetański Wieczór Sztuk

11.12 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

11.12 godz. 20.00 występ Stand Up Marcin Wojciech Zbigniew

12.12 godz. 11.00 Bajki Najnajki pt. "Z gór wysokich i niskich" opowiada Mateusz Świstak

17.12 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

19.12 godz. 10.00 Klędowanie w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Studia wokalnego domu kultury  

  

LISTOPAD 2021

07.11 godz. 11.00  Bajki Najnajki dla dorosłych w wykonaniu Mateusza Świstaka

13.11 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

19.11  godz. 18.00 finisaż wystawy "Pantonima słońca" w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej

26.11 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

27.11 godz. 16.00-18.00 Andrzejki dla dzieci - zabawa, wróżby, animacje 

 

PAŹDZIERNIK 2021

02.10 godz. 18.00 premiera Kabaretu Trzeci Wymiar pt."Piękni, młodzi i bogaci"

09.10 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

10.10 godz. 11.00 spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Marek Żyła pt. "Piracka Przygoda"

15.10 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

16.10 godz. 10.00-15.00 Warsztaty fotograficzne "Praca studyjna i fotografia kreacyjna"  

22.10 godz. 18.00 otwarcie wystawy "Pantonima słońca" w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 

23.10 godz. 16.00-18.00 zabawa dla dzieci w wieku 6-14 lat pn. "Domówka z potworami"  

24.10 godz. 11.00-13.00 BajkiNajNajki dla dzieci pt. "Baśnie z mórz, wysp i oceanów" 

 

WRZESIEŃ 2021

10.09 godz. 16.00-18.00 spektakl Teatru "Baj Pomorski" pt.Labolatorium Dźwięku

11.09 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

12.09 godz. 11.00-13.00 BajkiNajNajki dla dzieci pt. "Opowieści z Tipi"

17.09 godz. 18.00-20.00 Wieczór Sztuk "Fotografia organiczna"

18.09 godz.10.00 Warsztaty fotograficzne "Między nami fotografami" Plac Sejmu Śląskiego Katowice  

24.09 godz.19.00 Plejada Fajnych Filmów

25.09 godz. 9.00-14.00 Warsztaty mistrzowskie poprowadzi mgr Agnieszka Kulińska 

 

SIERPIEŃ 2021 

06.08 godz. 18.00 koncert w plenerze "Alicja Janosz dzieciom", animacje dla dzieci - Ogród społeczny

07.08 godz.19.00-23.00 dyskoteka SILENT DISCO Strefa Juliusza ul.Klasztorna 

13.08 godz. 21.00 - Kino plenerowe "Kino Tarantino" film pt."Kill Bill 2"- Strefa Juliusza ul.Klasztorna 

14.08 godz. 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki

14.08 godz. 19.00-23.00 dyskoteka SILENT DISCO Strefa Juliusza ul.Klasztorna 

16-20.08 od poniedziałku do piątku III turnus Wakacje z Domem Kultury 

20.08 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

23-27.08 od poniedziałku do piątku IV turnus Wakacje z Domem Kultury

27.08 od godz. 17.00 Plenerowe koncertowanie w ogrodzie wystąpi zespół NARAZIE i LOTHARSI, Przystanek Teatr

27.08 od godz. 20.00-22.00 Potańcówka dla mieszkańców w Ogrodzie Społecznym 

 

LIPIEC 2021 

02.07 od 17.00 Plenerowe koncertowanie w ogrodzie wystąpi zespół South Silesian Brass Band 

03.07 godz.16.00 Spektakl "Opowiedziane ciałem" połączenie tańca, wokalu, ruchu 

05.07-09.07 od poniedziałku do piątku II turnus Wakacje z Domem Kultury

10.07 od godz. 8.00 do 15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - deptak rybnicki 

11.07 godz. 21.00 Kino plenerowe "Kino Tarantino" film pt. "Pulp Fiction" - strefa Juliusza ul.Klasztorna

16.07 od 17.00 Plenerowe koncertowanie wystąpi zespół CORIA oraz Dream Light - Ogród społeczny 

17.07 od 19.00-23.00 Dyskoteka SILENT DISCO strefa Juliusza ul.Klasztorna 

23.07 od 21.00 - Kino plenerowe "Kino Tarantino" film pt. "Kill Bill 1" - strefa Juliusza ul.Klasztorna 

23.07 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

24.07 od 19.00-23.00 Dyskoteka SILENT DISCO strefa Juliusza ul.Klasztorna 

26-30.07 od 10.00-11.00 Zajęcia dla maluszków Wakacje Malucha

 

CZERWIEC 2021

11.06 godz.18.00   Szamański Wieczór Sztuk spotkanie z Moniką Mariotti i Arunem Milcarzem 

11-13.06 od 13.00-19.00  Rybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA

12.06 od 8.00-15.00 Jarmark Staroci i Rękodzieła - Rybnicki deptak

18.06 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów

19.06 od 10.00-14.00 i od 15.00-19.00 Warsztaty fotograficzne - Między nami fotografami

19.06 od 9.00-15.00 Warsztaty Mistrzowskie poprowadzi Iwona Woźniak  

25.06 godz. 18.00  Plenerowe koncertowanie w ogrodzie: wystąpi zespół SUNNY BAND oraz Kawa z Mlekiem

28.06-02.07 od poniedziałku do piątku I turnus Wakacje z Domem Kultury

do 26.06 wystawa malarstwa Agnieszki Pawlitko "Myśli duszy" Galeria Kolumnowa w DK

30.06 godz. 17.00 Zakończenie zajęć i występy grup Tańczące Nutki oraz zespołu KodART 

 

MAJ 2021 

08.05 godz.17.00  Koncert finałowy online 39 Festiwalu Piosenki Dziecięcej im.T.Paprotnego

15.05 od 15.00-17.00  Warsztaty fotograficzne w plenerze Między nami fotografami - Park Śląski Chorzów 

21.05 godz. 19.00 Plejada Fajnych Filmów 

29-30.05 od 11.00-17.00 Festiwal 4 Letnia Akademia Malucha RajNajNaj 

29.05 godz. 17.00 Spektakl muzyczny Siostry Wajs & Stonoga - Ogród społeczny przy domu kultury 

30.05 godz. 17.00  Spektakl muzyczny Alicja Janosz Dzieciom

 

 

 

 

 

 

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij