Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku - we wtorek 12 lutego 2019 r. o godz. 19-tej.

2019-02-11

Alicja Żak - “Wietnam z dziećmi - w spokoju i bez planu”Wstęp wolny.

Podróże z dziećmi to wspaniała przygoda. Warto, by maluchy były do niej odpowiednio przygotowane, warto, by plan był bardzo elastyczny, jeśli w ogóle istnieć musi. To niezrównana okazja, by spędzić w bliskości z dziećmi mnóstwo niezakłócanego niczym czasu, okazja do licznych, wielogodzinnych rozmów, do zwyczajnego bycia razem... Poza tym to wspaniała okazja do poznawania świata, tego, jak różnorodni są jego mieszkańcy i jak odmienny tryb życia prowadzą.

Wietnam, to idealny cel na podróż z dziećmi - jest łatwy pod względem organizacyjnym, ludzie są ogromnie życzliwi, szczególnie w towarzystwie dzieci, baza noclegowa na bardzo wysokim poziomie, jedzenie zdrowe, różnorodne i pyszne. Dodatkowo - co pewnie dla wielu z nas ma spore znaczenie - po Wietnamie podróżuje się łatwo i w trybie bardzo niskobudżetowym.

Opowiemy Wam, jak spędziłyśmy miesiąc w tym pięknym kraju przemierzając go od Hanoi do Cho Hi Minh, podzielimy się doświadczeniami, pokażemy piękne miejsca, do których zdecydowanie warto się wybrać i zachęcimy do takiej podróży, bo wiemy, że zdecydowanie warto!

 

Alicja Żak - mama dwóch wspaniałych, młodych istotek, zakochana w Azji i eksplorująca ją, kiedy tylko pojawia się możliwość. Na co dzień przedsiębiorca zajmujący się działalnością rękodzielniczą www.pathi.pl, a kilka razy w roku podróżnik zgłębiający różne zakamarki Azji oraz gór wszelakich. Fascynatka natury w każdym wydaniu, poszukująca zawsze miejsc jak najbardziej odludnych. Pasjonatka egzotycznych kulinariów, zwożąca z każdej podróży mnóstwo inspiracji. Strona FB: www.facebook.com/alicja.zaak.

 

Nosidełka Pathi:
www.facebook.com/Pathi-nosidełka-ergonomiczne-i-MeiTai-143627059026080
www.pathi.pl

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij