Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
raj naj naj Letnia Akademia Malucha, pszczólki, chmurki i papuga na grafice
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.
gala taneczna 14.06 17:00 rozświetlone światłem reflektora KODART
finał zajęć angielskiego  dla seniorów, festony z brytyjskiej flagi nad granatowym tłem

KAŁASZNIKOF ZAPRASZA 4. - w sobotę 13 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00.

2019-04-13

 

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł - w dniu imprezy, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

Nadeszła wiosna i to wiosna pełna humoru na najwyższym poziomie. Zapraszamy gorąco na czwartą edycję "Kałasznikof Zaprasza". Oto wydarzenie o dwóch formatach. Z jednej strony zapraszamy widzów na wieczór kabaretowy na najwyższym poziomie. Z drugiej strony zapraszamy do Rybnika, artystów z najwyższej półki, którzy szybkim krokiem wdzierają się do 1 kabaretowej ligi. 13 kwietnia gości będzie aż dwóch: Szymon Łątkowski i Antoni Gorgoń-Grucha.

 

Oto plan wieczoru:
1. Kabaret Kałasznikof i ich premierowe skecze.
Jesteśmy świeżo po premierze programu "Hajs Hajs Bejbe". Premierze po stokroć udanej. Nasze głowy pełne pomysłów nie lubią dawać sobie wytchnienia, więc na kwiecień już przygotowujemy kolejne nowe skecze. Nie mogliście ich nigdzie zobaczyć. Nie było ich w telewizji, ani w Internecie, bo tworzymy je specjalnie dla Was i gramy po raz pierwszy.
2. Szymon Łątkowski i jego hity.
Jedyny człowiek w Polsce, który potrafi zagrać w jednym skeczu 7 postaci. To co wyczynia na scenie jest po prostu nieprawdopodobne. Mistrz w swoim fachu. Jego skecze na YouTubie łącznie przekroczyły już granicę miliona wyświetleń. Jedyny taki w Polsce - jednoosobowy kabaret. Jeśli nigdy nie widzieliście go na żywo to sugerujemy aby nie przegapić tej okazji. Szymon zagra swoje najlepsze skecze. Planujemy ugościć go jak gwiazdę. W zamian zaoferuje nam "gwiazdorski program".

3. Gośc specjalny - Antoni Gorgoń Grucha i jego niepodrabialny styl.
Człowiek z miejscowości górniczej. Konkretnie z Dąbrowy Górniczej. Swój chłop i jeden z najzabawniejszych solistów kabaretowych w Polsce. Był naszym gościem w zeszłym roku. Ci, którzy byli, wiedzą doskonale, że przy tym człowieku nie można się nudzić. Przywiezie zupełnie nowe monologi. Możemy je spokojnie zapowiedzieć jako "petardę".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij