Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku - 21 maja 2019 r. o godz. 19-tej.

2019-05-07

Blanka Czekalska - "Po obu stronach Jordanu - Izrael, Palestyna i Jordania". Klubokawiarnia Żółty Młynek (Rybnik ul. Św. Jana 2). Wstęp wolny. 

Rodzinne wyprawy przez dwa kraje na lewym brzegu Jordanu, i jeden na prawym . Opowieść o "nieoczywistych" granicach, problemach, zaminowanych Wzgórzach Golan. O niezwykłych miejscach po obu stronach rzeki Jordan i o kontrastach na wybrzeżu Morza Martwego. O mistycyzmie Jerozolimy, Nazaretu i Betlejem. O niesamowitym skalnym mieście Petra i i o tym jak znaleźliśmy się na Marsie.  

 

Blanka Czekalska - architekt z zawodu, dekorator wnętrz i grafik z zamiłowania. Fotograf i podróżniczka z pasji. Największa (po za najbliższymi) miłość to góry , ale kocha też żeglarstwo, narciarstwo, wspinaczkę, łyżwiarstwo, fitness oraz wycieczki rowerowe. 100% Sądeczanka, od kilku lat mieszkająca wraz z rodziną na Śląsku. W swoim życiorysie ma prawie wszystkie rodzaje i sposoby podróżowania. Od wygodnych wyjazdów z biurami podróży, do samodzielnych, szalonych wypraw na stopa, przez rodzinne podróże z planowaniem każdego szczegółu pobytu i zwiedzania. Strona: www.fotopodroze.eu.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij