baner informacyjny o ofercie zajęć na sezon 2021/2022
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

Koncert Dzieci-Rodzicom - w piątek 7 czerwca 2019 r. o godz. 17.00.

2019-06-01

W programie występy i wystawy dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestniczących w zajęciach grup artystycznych w Domu Kultury Chwałowice. Wstęp wolny!

Podczas koncertu na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć:

- tanecznych - Tańczące Nutki, Teatr Tańca kodART, Breakdance;

- wokalnych - Dziecięce Studio Wokalne i Młodzieżowe Studio Wokalne;

- muzycznych - Kurs nauki gry na gitarze i Nauka gry na pianinie;

- warsztatów filozoficznych.

W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną prace wykonane przez uczestników zajęć artystycznych pracowni: wikliny, krawieckiej, plastycznej i malarstwa sztalugowego.

 

W przygotowaniu uczestników Koncertu do występu i prezentacji udział brali instruktorzy Domu Kultury Chwałowice: Magda Starzec (Tańczące Nutki i Teatr Tańca kodART), Dawid Korniluk (kurs nauki gry na gitarze), Jarosław Hanik (Młodzieżowe Studio Wokalne), Krzysztof Czeremużyński (kurs nauki gry na gitarze), Sylwia Sobocik-Paździor (malarstwo sztalugowe), Kinga Nowak (pracownia filozoficzna), Agnieszka Stuchlik (pracownia wikliny), Andżelika Knapczyk (Igła z nitką z Gryzinitką - pracownia krawiecka), Joanna Spandel (Dziecięce Studio Woklane), Dawid Mokrzycki (breakdance), Magdalena Sierpińska (pracownia plastyczna), Dorota Fukała-Wołczyk (nauka gry na instrumentach klawiszowych).

 

 

Będziemy mogli zobaczyć również fragmenty spektaklu tanecznego pt. „Ławka” w wykonaniu członków Teatru Tańca kodART i starszej grupy „Tańczące Nutki” w reżyserii i choreografii Magdaleny Starzec: Spektakl "Ławka" to opowieść taneczno-muzyczna skierowana do odbiorców w każdym wieku. Przedstawia ludzi różnych sfer społecznych począwszy od zapracowanych i wpatrzonych w ekrany smartfonów ludzi, a kończąc na kloszardach krzątających się po ulicach. Spojrzymy również przez oczy zakochanych, których zbliżyła nasza tytułowa "ławka". Może uronimy łzę przy krótkiej historii matki z dzieckiem bądź damy się ponieść emocjom ulicznej bitwy tanecznej.

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij