baner informacyjny o ofercie zajęć na sezon 2021/2022
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

Nagroda SŁONECZNIKI dla Festiwalu RAJ NAJNAJ - Letnia Akademia Malucha.

2019-09-01

 

Organizowany przez Dom Kultury Chwałowice Festiwal RAJ NAJNAJ został  nagrodzony w tegorocznej edycji plebiscytu SLONECZNIKI https://sloneczniki.czasdzieci.pl/, organizowanego przez Portal CzasDzieci.pl aby docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w znacznym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci, będąc równocześnie dla nich najlepszą rozrywką.

 

Chwałowicki „Festiwal RAJ NAJNAJ - Letnia Akademia Malucha” otrzymał nagrodzę rodziców, jako najbardziej rozwojowa inicjatywa dla dzieci w wieku 0-14 lat w kategorii JĘZYK (rozwijanie u dziecka inteligencji językowej).

 

Drodzy Rodzice - pięknie DZIĘKUJEMY!!!

 

W plebiscycie SŁONECZNIKI to właśnie Rodzice wybierają najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci, bo to rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Najważniejszymi kryteriami konkursu są: ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka, atrakcyjność inicjatywy, oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

 

Fotorelacja z gali wręczenia nagód SŁONECZNIKI, w której uczestniczyła Karina Abrahamczyk-Zator - dyrektor Domu Kultury Chwałowice:

https://www.facebook.com/pg/sloneczniki.czasdzieci/photos/?ref=page_internal

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij