Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Banner Rybnickiego Festiwalu Podróżników Karawana, po prawej stronie drogowskaz
Banner Narodowego Centrum Kultury, na środku napis ,,Zaproś nas do siebie!"
Zdjęcia zajęć  - ludzie i przedmioty

Koncert KAWA Z MLEKIEM i Goście - w piątek 25 października 2019 r. o godz. 18.00.

2019-10-21

Bilety - 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu. Sprzedaż i rezerwacja na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html i w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

KAWA Z MLEKIEM i Goście.

Koncert promujący debiutancki album „Human for Human”.

 

Zespół Kawa z Mlekiem wyrusza w trasę koncertową promującą debiutancką płytę pt.”Human for Human”, która obejmuje kilkanaście miast. Grupa zagra pierwszy koncert trasy w swoim rodzinnym mieście. Będzie to wyjątkowy wieczór. Na scenie towarzyszyć muzykom będą goście specjalni: Kamil Jezusek, Piter Pan Beatbox, Franciszek Hajduk, Miłosz Nosiadek, Jakub Kempe i Teatr Tańca kodArt.

 

Zespół powstał w październiku 2017 r. Współpraca między muzykami jest oparta na kompletnych przeciwieństwach, dzięki czemu zespół stanowi “doskonałą całość”. Muzyka, jaką tworzą, jest barwną hybrydą tego, co chcieliby przekazać światu. Twórczość opiera się na ciekawych melodiach (czasem prostych, czasem bardziej skomplikowanych). Piszą teksty o rzeczach codziennych, które odnajdują odzwierciedlenie w każdym człowieku. Są to komedie i tragedie - jak to w życiu. Całości dopełnia dystans do siebie, otaczającego świata, kreatywność i klimat. To wszystko zlane do jednej, małej filiżaneczki, daje nam Kawę z Mlekiem. Strona FB: https:/pl-pl.facebook.com/KawazmlekiemRybnik/.

 

Kawa z Mlekiem - „Undemanding Word”: www.youtube.com/watch?v=FttCbd1BqqE.

 

Skład zespołu:

Karolina Hozer - śpiew, piano.

Julia Buchalik - śpiew, gitara.

Mateusz Kluba - syntezatory.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij