UWAGA! BILETY WYPRZEDANE na: Spektakl teatru tańca "KSZTAŁTY" - w niedzielę 2 lutego 2020 r. o godz. 11.00.

2019-12-17

Bilety na spektakl zostały wyprzedane. Informacja w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

„KSZTAŁTY” - filmowy zwiastun: https://vimeo.com/287967085.

 

A co gdyby wszystkie otaczające nas kształty ożyły - zaczęły się poruszać, wchodzić na okna albo żyć tak jak ludzie - jeść, czytać, a nawet tworzyć człekokształtne relacje? Jak różne kształty jesteśmy sobie w stanie wyobrazić? Czy moglibyśmy się z nimi zaprzyjaźnić? Ukształtować coś, odkształcić, nabrać kształtu, być kształtu czegoś, mieć kształt lub wykształcić? Ten spektakl to nie jest kolejna wersja kopciuszka czy opowieści wigilijnej.

 

„KSZTAŁTY” to spektakl teatru tańca, pobudzający wyobraźnię, przedstawiający życie dwóch abstrakcyjnych stworów o różnych kolorach i kształtach. Spektakl uruchomi wyobraźnię zarówno dzieci jak i dorosłych. Reżyseria: Grzegorz Łabuda, Jakub Margosiak. Wykonanie: Grzegorz Łabuda, Jakub Margosiak. Muzyka: Izabela Płachta. Projekt zrealizowany przy wsparciu Katowice Miasto Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek.

 

Living Space Theatre - jest nomadycznym teatrem założonym w 2016 roku przez absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W naszych spektaklach łączymy ruch, taniec i aktorstwo. Jesteśmy skupieni na pracy z ciałem i wyobraźnią, które stały się dla nas bardzo skutecznymi narzędziami w procesie twórczym. Od momentu powstania Living Space Theatre współpracowaliśmy z artystami i organizacjami z USA, Chin, Korei Południowej, Japonii, Polski, Belgii, Holandii oraz Bułgarii (prezentując spektakle lub organizując warsztaty teatralno-taneczne). Założycielami Teatru są: Jakub Margosiak, Grzegorz Łabuda i Anna Mikuła. We wrześniu 2019 r. Living Space Theatre zainnicjował w Kuczborku I Festiwal „Siódme Poty Teatru”, którego nazwa jest nawiązaniem do zmagania się, determinacji i satysfakcji w tworzeniu teatru, który ma mówić o czymś ważnym, kogoś poruszać i coś zmieniać. Podczas festiwalu promowane były różne formy teatru w tym m.in. teatr fizyczny, dramatyczny, lalkowy i teatr ruchu. Strona: www.livingspacetheatre.pl.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij