Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Warsztat Prezentacji Podróżniczych na RFP KARAWANA - w sobotę 29 lutego 2020 r. w godz. 9.00 - 12.00.

2020-02-22

Koszt warsztatu - 50 zł. Zgłoszenia udziału w warsztacie proszę wysyłać na maila: karawana.rybnik@wp.pl

 „Przyciągać jak magnes. Klucz do prezentacji podróżniczej”

- Warsztat Prezentacji Podróżniczych.

 

Warsztat towarzyszy Rybnickiemu Festiwalowi Podróżników KARAWANA, a poprowadzi go Lucyna Leśniak w sobotę 29 lutego 2020 r. w godz. 9.00 - 12.00 w Domu Kultury Chwałowice (Rybnik ul. 1 Maja 91B).

 

Koszt warsztatu - 50 zł. Warsztat odbędzie się, jeżeli zbierze się grupa co najmniej 10 osób, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia udziału w warsztacie proszę wysyłać na maila: karawana.rybnik@wp.pl.  Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Łapka - tel. 513064196, karawana.rybnik@wp.pl.

 

Celem warsztatu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w przeprowadzeniu efektownej prezentacji czyli jak w 45 min opowiedzieć o 2 tygodniowej wyprawie np. do Nepalu lub rocznej do Ameryki Płd. Poznanie sprawdzonych sposobów i zasad  na przeprowadzenie dobrej prelekcji podróżniczej.

 

Warsztat adresowany jest głównie dla osób, które chcą spróbować opowiadać o swoich podróżach, oraz tych, którzy już spróbowali, ale chcą doskonalić swoje umiejętności, ale też dla osób mających już praktykę w wystąpieniach, a chcieliby się jeszcze czegoś nauczyć.

 

Podczas warsztatu dowiemy się:

- Co zrobić aby dobrze wypaść? Gdzie jest myk?

- Co zrobić z tremą? Jak nie dać się zapędzić w kozi róg?

- 7 zasad mających wpływ na dobrze przeprowadzoną prezentację.

- Jak zabrać słuchacza w długą podróż w krótkim czasie?

- Które elementy, wrażenia wybrać z długich podróży do 45 minutowej prezentacji?

 

Lucyna Leśniak - socjolożka, podróżnika, fotografka, odkrywczyni potencjałów i ludzkich talentów, pasjonatka tajemniczości Ludzi. Z zamiłowania podróżnik, wielbicielka multikulturowości i Plemion. Fascynują ją postawy i pragnienia ludzi grup etnicznych. Kocha Afrykę, jej charakter i autentyczność. Zafascynowana ludami Etiopii żyjącymi w sposób niezmieniony od setek lat oraz plemionem Ngoni w Malawi. Wędrowała po Himalajach pośród buddyjskich klasztorów Kaszmiru, uczestniczyła w ceremoniach pogrzebów u Torajów na Sulawesi, odwiedziła morskich cyganów Bajo, ponad dżunglą pokonała 15 km na linach, by w Laosie spać w domu na drzewie, konno jeździła po byłych plantacjach opium w Złotym Trójkącie. Jej zamiłowanie do ciekawości drugim człowiekiem potwierdziła tysiącami zdjęć i przeprowadzonymi kilkunastoma wywiadami z Albinosami, których szukała we wschodniej Tanzanii.

 

Wykładowca i trener biznesu. Uwielbia połączenia swoich pasji zawodowych z podróżami. I tu i tu jest uważną obserwatorką zależności międzyludzkich. Lubi pracować z osobami mającymi silne przekonania, gdyż pozwala jej to odkrywać korelacje zachowań Człowieka. Zwolenniczka pokazywania świata i człowieka takim jakim jest i tego szczególnie uczy podczas swoich warsztatów szkoleniowych. Jej maksymą podczas przeprowadzania warsztatów jest: "by nauczać, a nie pouczać… wydobywać z ludzi ich naturalność i autentyczność". Angażuje się w  projekty, które poruszają ważne dla ludzi tematy i budzą emocje. Od 8 lat wolontariuszka  w najpiękniejszym projekcie Brave Kids.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij