Nowy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza - sobotę 23 stycznia 2021 r.

2020-07-20

 

ZAKUPIONE WCZEŚNIEJ BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ! 

Bilety w cenie 65 zł - dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com, oraz w Biurze Usług Turystycznych Flyway Travel (Rybnik ul. Kościuszki 45, tel. 32 4236849) i na portalach: kupbilecik.pl, ticketportal.pl.

"Szanowni Państwo,

w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną w kraju, informujemy, iż zaplanowany na dzień 14 marca 2020 r, a następnie na 27 czeerwca 2020 r. koncert z programem satyrycznym Krzysztofa Daukszewicza zostaje przeniesiony na dzień 23 stycznia 2021 r.

 

Zakupione bilety zachowują swoją ważność !!! Osoby, które zdecydują się na zwrot biletów, mogą tego dokonać w punktach ich zakupu.
 
Wszelkie informacje, na temat przełożonego wydarzenia, można uzyskać w Domu Kultury pod nr tel. 32 421 62 22  lub u Organizatora pod nr tel. 660 860 777.
 
Z wyrazami szacunku: Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach, Agencja Artystyczna EMB."

   

__________________________________________________________________________

Agencja Artystyczna EMB zaprasza na najnowszy program satyryczny

Krzysztofa Daukszewicza.

 

W najnowszym swoim, na bieżąco aktualizowanym, autorskim programie Krzysztof Daukszewicz opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ różni się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

 

Krzysztof Daukszewicz - znany satyryk, felietonista, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. Działalność estradową rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. W 1976 r. otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 - 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa jego programy: satyryczny „Dziury na drodze” oraz musical dla najmłodszych widzów - „Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983 - 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę „Cycek”. Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą. Obecnie Krzysztof Daukszewicz występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma też swoją rubrykę w tygodniku „Przegląd”. Artysta za swoją bogatą twórczość wiele razy była zagradzany, m.in. w 2009 r. Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij