baner Fishka Październik 2020
baner Podróże w nieznane
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

ODWOŁANY program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza w dn. 23 stycznia 2021r.

2021-01-03

 

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, że premiera nowego programu satyrycznego Krzysztofa Daukszewicza zostaje ostatecznie ODWOŁANA !!!

Szanowni Państwo,

w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną w kraju, informujemy, iż zaplanowany na dzień 14 marca 2020 r, następnie na 27 czerwca 2020 r. a następnie na 23 stycznia 2021 r. koncert z programem satyrycznym Krzysztofa Daukszewicza został ODWOŁANY.  Artysta wróci do Chwałowic po zakończeniu pandemii, gdy będzie można bezpiecznie organizować imprezy kulturalne. 

Zwrotu zakupionych biletów, można dokonać w punktach ich zakupu.
Informacja o zwrocie zakupionych biletów: Dom Kultury Chwałowice - tel. 32 42 16 222 wew. 39 oraz Agencja Artystyczna EMB - tel. 514 011 601.

 

 

 

__________________________________________________________________________

Agencja Artystyczna EMB zaprasza na najnowszy program satyryczny

Krzysztofa Daukszewicza.

 

W najnowszym swoim, na bieżąco aktualizowanym, autorskim programie Krzysztof Daukszewicz opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ różni się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

 

Krzysztof Daukszewicz - znany satyryk, felietonista, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. Działalność estradową rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. W 1976 r. otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Po przeprowadzce w 1978 r. do Warszawy zaczął występować w kabarecie Na Pięterku. W latach 1979 - 1984 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono dwa jego programy: satyryczny „Dziury na drodze” oraz musical dla najmłodszych widzów - „Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983 - 1986 artysta współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz. W 1986 r. otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie na sztukę teatralną za antywojenną farsę „Cycek”. Od 1986 r. do 1990 r. był członkiem kabaretu Pod Egidą. Obecnie Krzysztof Daukszewicz występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma też swoją rubrykę w tygodniku „Przegląd”. Artysta za swoją bogatą twórczość wiele razy była zagradzany, m.in. w 2009 r. Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij