Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

PLASTYKA DLA DZIECI - RUSZA NABÓR DO GRUPY !!!

2020-02-01

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6 - 12 lat na zajęcia plastyczne !!!

Zapraszamy na zajęcia, które rozwijają fantazję i pomysłowość, zdolności manualne, skojarzeniowe oraz oryginalność, nauczą współpracy z innymi dziećmi, pracy w grupie, dadzą możliwość wyładowania emocji.

 

Face-painting, czyli potocznie zwane malowaniem twarzy. Dzieci poznają podstawy tworzenia kompozycji, za pomocą kilku ruchów ręki, kolorowych farbek do malowania skóry oraz wyobraźni, wyczarują prawdziwe cuda. Na warsztatach nauczą się kilkunastu podstawowych i bardziej skomplikowanych wzorów oraz technik malowania na skórze. Będą mogły przestestować wiele rodzajów farb, pędzli, gąbek i dodatków.

 

Zajęcia z malowania twarzy będą prowadzone na przemian z tradycyjnymi zajęciami plastycznymi, mającymi formę nauki poprzez kreatywną zabawę i tworzenie małych dzieł. Uczestnicy poznają przeróżne techniki – od tradycyjnych po nowoczesne min: rysunek malarstwo, malarstwo eksperymentalne, grafika, kompozycje przestrzenne...

 

Wszelkie materiały niezbędne na zajęcia zapewnia dom kultury!
KOSZT: 40zł / m-c
WIEK UCZESTNIKÓW: 6 - 8 lat (zajęcia trwają 45 min.) i 8-12 lat (zajęcia trwają 60 min.)
TERMIN: środa 16:30 i 17:30
Zapisy przez "Strefę Zajęć" (na stronie www.dkchwalowice.pl) lub na podstawie kart zgłoszeń złożonych w sekretariacie DK.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij