Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Banner Rybnickiego Festiwalu Podróżników Karawana, po prawej stronie drogowskaz
Banner Narodowego Centrum Kultury, na środku napis ,,Zaproś nas do siebie!"
Banner informujący o wystawie Transformacja Energetyczna
Banner wydarzenia Dzień Dziecka, po prawej stronie grupa pięciu osób, na górze balony
grafika 5 letnia akademia malucha raj naj naj 17-18 czerwca 2023. po lewej czerwona papuga i łąka po prawej drzewa

Wyprzedane! BAJKI NAJNAJKI - "Daleki, Daleki Wschód" - w niedzielę 20 września 2020 r. o godz. 11.00

2020-09-15

ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ !!!

Zaplanowane pierwotnie na 15 marca, następnie na 10 maja bajkowe spotkanie dla najmłodszych "BAJKI NAJNAJKI - "Daleki, Daleki Wschód" ostatecznie odbędzie się 20 września 2020 r. o godz. 11.00.

  

Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które zdecydują się na zwrot biletów, mogą tego dokonać w punktach ich zakupu. Wszelkie informacje, na temat przełożonego wydarzenia, można uzyskać w Domu Kultury pod nr tel. 32 421 62 22

 

Aby zachować stosowny dystans społeczny, dzieci tym razem będą usadowione wraz ze swoimi opiekunami na widowni, a nie na scenie jak to było dotychczas. Impreza dla dzieci w wieku od 3 lat do 7 lat. Czas trwania - 60 min. 

 

Mateusz Świstak zaprasza na opowieści o Dalekim, Dalekim Wschodzie!

 

Wybierzemy się w świat baśni i opowieści Dalekiego Wschodu. Będą opowieści z Chin, Japonii i Korei, będą opowieści o dzielnych wojownikach i leniwych wołach. Nie zabraknie też historii o królikach i dinozaurach (albo smokach).

 

Bajki Najnajki to impreza skierowana dla małych dzieci i ich bliskich. Wyjątkowe bajkowe spotkanie, które łączy projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści. Po spotkaniu odbywają się także zabawowe warsztaty z najmłodszymi.

 

Mateusz Świstak - niesamowity opowiadacz, animator kultury, autor projektu „Baśnie na Warsztacie” www.basnienawarsztacie.pl. Na blogu zamieszcza artykuły dotyczące baśni, są to jego przemyślenia na temat klasycznych tekstów rozstrzelonych po wszystkich krańcach świata. Jak sam mówi - Piszę, co sam z nich wyczytuję, co może przydać się nam, ludziom XXI wieku, by lepiej siebie zrozumieć, by żyć odważniej i piękniej. Kluczę i błądzę a przy tym, smakuję się każdą z opowieści. I staram tym smakowaniem dzielić. Dla mnie baśń to przede wszystkim opowieść, jestem opowiadaczem, staję przed ludźmi i opowiadam im historie. Opowiadam je dzieciom i opowiadam dorosłym. Opowiadam sam i w drużynie z Andrzejem Teofilem, genialnym muzykiem, podczas spotkań, warsztatów i festiwali. To, co tworzę, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między mną a moim słuchaczem, niezależnie od tego ile ma lat.

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij