Wyprzedane! BAJKI NAJNAJKI - "Daleki, Daleki Wschód" - w niedzielę 20 września 2020 r. o godz. 11.00

2020-03-20

ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ !!!

 "Szanowni Państwo,

w związku z niestabilną sytuacją epidemiologiczną w kraju, informujemy, iż zaplanowane na dzień 15 marca, a później na 10 maja 2020r. bajkowe spotkanie dla najmłodszych "BAJKI NAJNAJKI - "Daleki, Daleki Wschód" ostatecznie zostaje przeniesione na dzień 
10 maja 2020r, godz. 11.00.

  

Zakupione bilety zachowują swoją ważność !!! Osoby, które zdecydują się na zwrot biletów, mogą tego dokonać w punktach ich zakupu.

 

Wszelkie informacje, na temat przełożonego wydarzenia, można uzyskać w Domu Kultury pod nr tel. 32 421 62 22

 

 pozdrowienia od pana Mateusza Świstaka   :)

__________________________________________________________

Dla dzieci w wieku od 3 lat do 7 lat (obowiązuje obuwie zmienne). Czas trwania - 60 min. 

Mateusz Świstak zaprasza na opowieści o Dalekim, Dalekim Wschodzie!

Wybierzemy się w świat baśni i opowieści Dalekiego Wschodu. Będą opowieści z Chin, Japonii i Korei, będą opowieści o dzielnych wojownikach i leniwych wołach. Nie zabraknie też historii o królikach i dinozaurach (albo smokach).

 

Bajki Najnajki to impreza skierowana dla małych dzieci i ich bliskich. Wyjątkowe bajkowe spotkanie, które łączy projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści. Po spotkaniu odbywają się także zabawowe warsztaty z najmłodszymi.

 

Mateusz Świstak - niesamowity opowiadacz, animator kultury, autor projektu „Baśnie na Warsztacie” www.basnienawarsztacie.pl. Na blogu zamieszcza artykuły dotyczące baśni, są to jego przemyślenia na temat klasycznych tekstów rozstrzelonych po wszystkich krańcach świata. Jak sam mówi - Piszę, co sam z nich wyczytuję, co może przydać się nam, ludziom XXI wieku, by lepiej siebie zrozumieć, by żyć odważniej i piękniej. Kluczę i błądzę a przy tym, smakuję się każdą z opowieści. I staram tym smakowaniem dzielić. Dla mnie baśń to przede wszystkim opowieść, jestem opowiadaczem, staję przed ludźmi i opowiadam im historie. Opowiadam je dzieciom i opowiadam dorosłym. Opowiadam sam i w drużynie z Andrzejem Teofilem, genialnym muzykiem, podczas spotkań, warsztatów i festiwali. To, co tworzę, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między mną a moim słuchaczem, niezależnie od tego ile ma lat.

 

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij