Mateusz Mijal - „Gentlmen Projekt” - koncert w niedzielę 8 marca 2020 r. o godz. 18.00.

2020-03-05

Bilety: 20 zł, dostępne na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice: tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

"Gentlmen Project" - znane i lubiane utwory wybitnych artystów: Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego w nowych sentymentalnych aranżacjach.

 

Mateusz Mijal - wokalista, kompozytor pochodzący z Jasła.  Karierę solową rozpoczął w 2012 r.  nagrywając z Liberem utwór pt. „Winny”. Piosenka okazała się przebojem i pozwoliła muzykowi zaistnieć na polskiej scenie, gdzie zyskał tysiące fanów. Wcześniej koncertował z zespołem Ich Troje oraz był wokalistą takich zespołów jak: Skanqur, Dukat oraz Chłopacy. Po przeboju „Winny” pojawiły się single „Coś na później”, „Zabijasz mnie”, „Za to co mam” (ze Stachurskim), „Coś na później” oraz „Niech się ludzie śmieją”. W kwietniu 2016 r. miała premierę debiutancka płyta artysty „9 lat”, która już po 5 tygodniach otrzymała status platynowej płyty. Mateusz Mijal wystąpił też wówczas na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie w konkursie Premier zdobył drugą nagrodę. Podczas koncertu „Sylwester Marzeń z TVP 2” 2018/2019 w Zakopanem, wystąpił z utworem „Niech się ludzie śmieją”, a w następnym koncercie 2019/2020 z nowym utworem pt. „W Zakopanem Cię poznałem”.

Strony: https://mateuszmijal.pl/https://www.facebook.com/mateuszmijal.

 

Mateusz Mijal - „Opowiem Ci historię”: https://www.youtube.com/watch?v=oma1TK1d1R8.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij