Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
grafika, grajkółko dla dzieci 1-4 lata, dzieci przyjechał teatr, teatr atofri, 26 marca 2023 godz. 11:00 bilet: 20 zł logo dk
grafika, pastelowe pisanki, na żółtym tle figury szachowe, logo domu kultury, wielkanocny turniej szachowy "o kopę jaj" 1.04.2023 godz. 10:00
41. Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego 20 maja 2023 godz. 17:00 koncert finalistów i zespołu małe tgd, na fioletowo niebieskim tle w fale zdjęcie grupowe dzieci i logo
baner z kształtami geometrycznymi w kolorach żółty, niebieski, róż, granat. Logo Narodwego Centrum Kultury i "Zaproś nas do siebie!"

POLIGON KABARETOWY - w niedzielę 11 października 2020 r. o godz. 18.00.

2020-09-29

Impreza ostatecznie odbędzie się 11.10.2020 r. (wcześniej przeniesiona z marca na 12 września). Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność! Informacja DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w.39.

Bilety: 30 zł - dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

POLIGON KABARETOWY to kabaretowe widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Kabaret Kałasznikof postanowił tym razem nie tylko zaprosić wielu gości, ale też wykorzystać genialny format, który zaskarbił sobie fanów w wielu polskich miastach.

 

Na program złożą się wyłącznie premierowe skecze i piosenki, a widownia wybierze zwycięzcę Poligonu, przyznając mu punkty. Całość w towarzystwie muzyki granej na żywo.

 

Wystąpią:

Kabaret Kałasznikof - czyli świetnie Wam znani gospodarze.

Kabaret Chyba - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia.

Antoni Gorgoń Gruchała - szalony solista.

Kabaret Fifa-Rafa - wschodząca gwiazda polskiej komedii

i kombo słowno-muzycznego Matełko-Królikowski.

 

Artyści słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwej puenty. Jak zawsze będą premierowe skecze pisane specjalnie na Poligon, monologi, piosenki, oraz na finał tradycyjnie wspólny skecz. Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawiają, że wieczór kabaretowy będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij