Poligon

Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, Kiermasz Używanej Książki

2016-03-07

Chcesz się pozbyć nietrafionych świątecznych prezentów i zarobić parę groszy na nowe, jesteś miłośnikiem starych przedmiotów, książek,tworzysz rękodzieło - to impreza dla Ciebie! W Rybniku tradycyjnie już, w każdą drugą sobotę miesiącana rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) odbywa się Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, Kiermasz Używanej Książki. Najbliższy Targ odbędzie się 9 kwietnia w godz. 8.00-15.00.

 

Udział w Targu jest BEZPŁATNY!

 

Tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Targu mogą brać udział dosłownie wszyscy, zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy,ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć.

 

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 8.00 - 10.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców, w miejscu ustawienia stoisk przez poszczególnych wystawców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 8.00-10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 15.00-17.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach. Podczas rejestracji wystawcy otrzymają Kartę wystawcy, która upoważniać będzie do darmowego parkowania na parkingu miejskim przy ul. Brudnioka w dniu Targu oraz do wjazdu na deptak na czas montażu i demontażu stoiska.

 

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie (mozna mieć swój namiot na wypadek niedogodności pogodowych).  Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora podczas rejestracji.


Organizatorem Targu jest Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl

 

Informacja: Krzysztof Łapka - tel. 51306419, e-mail: jarmarkrybnik@wp.pl

 

Mapka rejonu Targu, miejsca rejestracji i parkingu na stronie: http://rybnicki.com/plan/

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij