Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Rybnickim TRAVELBUSEM po Ameryce Północnej.

2016-01-28

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza na spotkanie z cyklu "PODRÓŻE W NIEZNANE" w czwartek 18 lutego 2016 r. o godz. 18.00. Czy AMERICAN DREAM to naprawdę podróż marzeń? Trzy miesiące w drodze po Ameryce Północnej 27-letnim busikiem z Rybnika, 25 tys. km! Projekt TheTravelbus www.thetravelbus.pl zaskakuje swoją wyprawą, transportując busika do Ameryki i objeżdżając nim USA, KANADĘ i MEKSYK. Ekipa Tour the America 2015 opowie o niesamowitych przygodach, pięknych i trudnych chwilach, cudownych miejscach, takich jak: Nowy Jork, Chicago, Toronto, Niagara, San Francisco, Grand Canyon, Hollywood, Miami czy Waszyngton i wiele, wiele innych. Wstęp, to jedynie - 10 zł. Dzieci, uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY!

Podróżnicy będą się dzielić energią, wrażeniami, wspomnieniami utrwalonymi na zdjęciach, filmikach i zachowanymi w swoich sercach. Najbardziej aktualne informacje o planowanych podróżach Thetravelbusa na ich FB stronie: https://www.facebook.com/TheTravelbus. A oto niektóre wpisy z podroży po Ameryce Płn.:

„KARMA zawsze wraca… . Wiele osób tym zdaniem podkreśla pomoc, którą daje czy też otrzymuje od innych. Tak właśnie było i w naszym przypadku, kiedy na obrzeżach Nowego Jorku pomogliśmy niesamowitej ekipie wyprawybusem.pl jak byli w potrzebie, a oni niedługo później pomogli nam, kiedy to Travelbus zaniemógł na Kanadyjskich drogach. Pamiętajcie aby pomagać innym, bo to naprawdę coś wspaniałego i zawsze to do nas wraca”.

„Ciekawska ekipa Travelbusa zajrzy w każdy zakamarek Nowego Jorku. Zdarzyło nam się tym sposobem trafić na plan filmowy serialu The Knick! Przechadzając się ulicami Brooklinu, pośród dziesiątek ogromnych magazynów, nasz rasowy fotograf dostrzegł napis Cine Magic East River Studio. W drzwiach stał Johnny. Kierownik planu. Lekko dziabnięty, jak to w tej branży bywa. Po rozmaitych argumentach, uparty Johnny zgodził się oprowadzić nas po planie.”

„Jesteście pewnie ciekawi, co się dzieje z naszym busem? My też nie wiemy! Emotikon wink
Podobno federalni się do niego dobrali. Szukają koksu, broni i poćwiartowanych ciał. Mał! Jeszcze trzeba im za to zapłacić. Wszystko pójdzie z puli na jedzenie, będziemy lizać kamienie! Żarcik, tak na prawdę będziemy polować na kojoty! We will survive! Nie poddamy się! Planujemy z naszym Volkswagenem S9 BULIK odwiedzić wiele zlotów maniaków motoryzacyjnych tzw. carshow. Nasz bus pośród Maserati, Lamborghini, Ferrari i innych amerykańskich "Polonezów" zrobi furrorę! ... o ile federalni nie znajdą tego koksu! Podobno rozbierają wszystko na części pierwsze i niekoniecznie potrafią składać rzeczy z powrotem. To nic. My lubimy puzzle.”

PODRÓŻE W NIEZNANE to cykl spotkań podróżniczych organizowanych przez rybnickie Stowarzyszenie Podróżnicze Enjoy Life i Dom Kultury Chwałowice.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij