baner informacyjny o ofercie zajęć na sezon 2021/2022
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

Rusza VIII edycja Budżetu Obywatelskiego.

2020-05-02

Mieszkańcy Rybnika będą mieli możliwość zdecydowania na co zostanie wydana część środków z budżetu Miasta. 

Masz pomysł na projekt i tworzenie Domu Kultury w Rybniku - Chwałowicach i naszej najbliższej okolicy zapraszamy do nas na konsultacje. Nabór wniosków do budżetu będzie trwał od 18 maja do 5 czerwca br. 

Szczegółowe informacje dotyczące budżetu obywatelskiego znajdują się na miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu w zakładce "Dla mieszkańców/budżet obywtelski 2021" . W przypadku pytań, pomocą służą pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rybnika pod numerem tel. 032 4392016 lub e-mail : ngo@um.rybnik.pl  

WAŻNE !

W związku z epidemią koronawirusa zachęcamy do składania projektów w formie elektronicznej w platformie ePUAP. Osobiście można złożyć projekt w Urzędzie Miasta tylko po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem Wydziału Polityki Społecznej pod numerem tel. 032 4392016. Prosimy nie wrzucać projektów do urny umieszczonej w Urzędzie Miasta, ponieważ projekty które otrzymają tą samą liczbę głosów na dalszym etapie rozpatrzenia takiego projektu będzie się liczć właśnie kolejność składania czyli dzień i godzina złożenia.  

Ponadto w związku z wdrożonym reżimem sanitarnym na etapie składania projektów nie jest wymagana lista poparcia dla projektów ogólnomiejskich. Ostateczna data dostarczenia list poparcia zostanie podana w terminie późniejszym. 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij