Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku - 28.07.2020 r. - Ewa Król „Przez Dubaj do Japonii".

2020-07-28

Klubokawiarnia Żółty Młynek (Rybnik ul. Św. Jana 2). Start o 19-tej.

Wstęp wolny, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne jest limit miejsc! Rezerwacji na spotkanie prosimy dokonywać SMS-em pod nr tel. 512 237 008. Należy mieć ze sobą maseczkę (lub alternatywne zakrycie ust i nosa), mile widziane osoby spokrewnione, wtedy nie trzeba będzie zachowywać dystansu.

W listopadzie 2019 r. Ewa Król zapoznawała nas z Zachodnim Wybrzeżem Stanów Zjednoczonych, tym razem zabierze nas w podróż po Japonii.

 

Japonia zaciekawiła mnie z powodu kontrastów, to tutaj najnowsze technologie spotykają się z tradycją, widać to na ulicach, gdzie można spotkać młodych ludzi wyposażonych w najnowszą elektronikę, ubranych w kimona. Dla większości ludzi ten kraj znany jest z samurajów i gejsz, sushi, sake oraz mangi. Zapraszam na spotkanie podczas, którego opowiem moje spostrzeżenia z wizyty w tym niezwykłym kraju, gdzie miałam okazję podróżować shinkansenem, kosztować japońskiej kuchni oraz zobaczyć parę niezwykłych miejsc, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie jak muzeum w Hiroszimie, czy zamek Białej Czapli w Himeji.

 

Ewa Król - Rybniczanka od urodzenia, kocha podróże te małe i te duże, trudno ją zastać w domu, kiedy tylko czas jej pozwala, to wyrusza w drogę i tak zjeździła już spory kawałek świata. Drugą jej pasją jest fotografia. Z każdej podróży przywozi pamiątkowe zdjęcia, które później może oglądać godzinami.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij