Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Laureaci Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego

2016-05-16

W dniach 12 i 13 maja 2016r. odbyły się przesłuchania XXXIV Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. T.Paprotnego. Znamy już laureatów!

Jury w składzie: Elżbieta Biskup, Ilona Kargul, Marta Król oraz Mieczysław Błaszczyk po przesłuchaniu 97 wykonawców, wyłoniło następujących laureatów:

Grupa wiekowa - kl. I - III: Wiktoria Budny z Jastrzębia Zdroju, Agata Kruszelnicka i Weronika Ogonowska z Kuźni Raciborskiej, Zuzanna Wantuch z Siemianowic, Błażej Piela z Pyskowic, Aurelia Radecka z Chorzowa, Wiktoria Cieślar z Gliwic, Olga Szafrańska z Pyskowic.

Grupa wiekowa - kl IV - VI: Jagoda Rataj z Siemianowic, Ida Zielińska z Sosnowca, Aleksandra Bielewicz z Hałcnowa, Weronika Bugdol z Rydułtów, Magdalena Jędrzejek z Bielska - Białej.

Grupa wiekowa - gimnazjum: Agnieszka Brzykcy z Jastrzębia Zdroju, Urszula Kozielska z Chorzowa, Kamila Sobczak z Czerwionki - Leszczyn, Julia Rączka z Rydułtów, Aleksandra Kowalik z Czechowic - Dziedzic, Piotr Wdowczyk z Jastrzębia Zdroju.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Koncert Laureatów, który odbędzie się 29 maja 2016r. o godzinie 15.00 na scenie amfiteatru przy Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij