Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

POLIGON KABARETOWY II - w piątek 13 listopada 2020 r. o godz. 19.00.

2020-11-03

Bilety: 40 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html  oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com. UWAGA! Bawimy się spełniając wszystkie kryteria sanitarne, dlatego też w sprzedaży znajduje się tylko 65 biletów! 

Przed przybyciem prosimy o pobranie i wypełnienie oświadczenia (pobierz) w związku z epidemią koronawirusa Covid 19 - wypełniony druk należy oddać obsłudze w momencie wejścia na imprezę.

Poligon pojawi się w Chwałowicach już po raz drugi. Ponownie zobaczycie i usłyszycie premierowe skecze, przyznacie punkty i będziecie się bawić do rozpuku. O wysoki poziom imprezy zadbają: Kabaret Kałasznikof - gospodarze, gospodynie i ulubieńcy publiczności, Kabaret Chyba - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia, Antoni Gorgoń Grucha - szalony solista.

POLIGON KABARETOWY to widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Na każdy występ składają się premierowe skecze i piosenki, a widownia wybiera zwycięzcę poligonu, przyznając artystom punkty wedle własnego uznania. Występujący komicy słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwych puent. Każdy program obfituje w premierowe skecze, monologi i piosenki napisane specjalnie na Poligon.

Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawią, że wieczór kabaretowy w Chwałowicach będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij