Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
grafika, grajkółko dla dzieci 1-4 lata, dzieci przyjechał teatr, teatr atofri, 26 marca 2023 godz. 11:00 bilet: 20 zł logo dk
grafika, pastelowe pisanki, na żółtym tle figury szachowe, logo domu kultury, wielkanocny turniej szachowy "o kopę jaj" 1.04.2023 godz. 10:00
41. Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego 20 maja 2023 godz. 17:00 koncert finalistów i zespołu małe tgd, na fioletowo niebieskim tle w fale zdjęcie grupowe dzieci i logo
baner z kształtami geometrycznymi w kolorach żółty, niebieski, róż, granat. Logo Narodwego Centrum Kultury i "Zaproś nas do siebie!"

SPOTKANIA z poziomu serca

2016-08-02

Gorąco zapraszamy w sobotę 3 września 2016 r. w godz. 10.00 - 14.00 na SPOTKANIA ludzi, którzy odkryli swoją drogę i ludzi, którzy poszukują swojego przeznaczenia..., ponieważ "Nie ma w życiu ważniejszego celu niż rozwój osobisty człowieka".

SPOTKANIA z poziomu serca, to połączenie tego co na zewnątrz z tym co wewnątrz, wiedzy z intuicją w pełnej ufności, łatwości, prawdziwości i radości w miłości, bez oczekiwań w Tu i Teraz. Spotkania ludzi, którzy odkryli swoją drogę, którzy doświadczyli przebudzenia, którzy odkryli w sobie umiejętności, aby pomagac sobie i innym, którzy posiadają umiejętności i wiedzę terapeutyczną i praktyczną. Spotkania ludzi, którzy poszukują swojego przeznaczenia, którzy w doświadczaniu siebie potrzebują wsparcia i zrozumienia, którzy wymagają holistycznego diagnozowania i naturalnego uzdrawiania.

 

Podczas SPOTKAŃ ci którzy czują i wiedzą, będą dzielic się z tymi, którzy poszukują i potrzebują. Spotkania są bezpłatne i mają charakter otwarty, mogą wziąć w nich udział osoby powyżej 15-go roku życia. Z uwagi na ograniczoną ilośc miejsc, istnieje koniecznośc wcześniejszego wyrażenia chęci uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji udziela Krzysztof Łapka - mail: zpoziomuserca@wp.pl, tel. 513064196.

 

Na początku SPOTKAŃ, terapeuci i znawcy tematu (ok. 8 osób), krótko zaprezentują zagadnienia, którymi będą się dzielic z pozostałymi uczestnikami, a będą to: energia kosmosu, medycyna chińska, medytacja dynamiczna czakry serca, terapie kwantowe - zmiana kodów podświadomości, Chi Kung - chińskie cwiczenia uzdrawiające, masaż Lomi Lomi, masaż MA-URI, medycyna naturalna Ajurwedy i masaże Ajurwedyjskie, droga serca - rozwój intuicji oraz medytacje. Następnie uczestnicy Spotkań będą realizowali poszczególne zagadnienia w kilkuosobowych grupach, według potrzeb i zainteresowań. Na zakończenie przewidziane jest omówienie Spotkań i wspólna medytacja. Oczywiście ramowy program w trakcie Spotkań może ulec zmianie pod wpływem bieżących potrzeb ich uczestników. Strawę dla ciała zapewni Bar Wegetariański.

 

Wszystko jest właściwe dla każdego z nas w każdym miejscu i czasie.

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij