baner Fishka Październik 2020
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

39. Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego ONLINE - zgłoszenia w dniach 05-08.04.2021 r.

2021-03-04

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu. Przesłuchania odbędą się w formie on-line, termin nadsyłania zgłoszeń to 5 - 8 kwietnia 2021r.

Festiwal Piosenki Dziecięcej to impreza o bogatej tradycji, organizowana od 1982r, która na stałe wpisała się w kulturalny kalendarz regionu. Pomysłodawcą i inicjatorem festiwalu był Tadeusz Paprotny - muzyk, animator kultury dziecięcej - dlatego festiwal nazwany jest jego imieniem.

Celem Festiwalu jest dokonanie przeglądu aktualnego stanu kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja najbardziej wartościowych treści muzycznych i literackich, promowanie dziecięcej twórczości artystycznej oraz promowanie pozytywnego wizerunku życia, wolnego od nienawiści i hejtu.
            Uczestnikami Festiwalu są dzieci w wieku od 6 do 15 lat,  występujące jako soliści, startujące w trzech kategoriach  wiekowych: 
klasy I – III
klasy IV – VI
klasy VII - VIII.

Festiwal odbędzie się w formie on - line a koncert finałowy będzie miał miejsce przy ograniczonej ilości miejsc na widowni i będzie transmitowany nażywo na stronie FB Domu Kultury.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij