Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

40. Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rybnika

2022-03-14

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego, nad którym honorowy patronat sprawuje Pan Piotr Kuczera - Prezydent Miasta Rybnika.
W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia Festiwalu !

Celem Festiwalu jest popularyzacja najbardziej wartościowych treści muzycznych i literackich, promowanie dziecięcej twórczości artystycznej oraz pozytywnego wizerunku życia, wolnego od nienawiści i hejtu.

Uczestnikami Festiwalu mogą być dzieci w wieku od 6 do 15 lat, występujące jako soliści. Uczestnicy konkursu startować będą w trzech kategoriach  wiekowych:
6 – 9 lat
10 – 12 lat
13 – 15 lat.

Przesłuchania będą miały formę on - line a ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 kwietnia 2022r. 

W tym roku współorganizatorem przedsięwzięcia jest Teatr Ziemi Rybnickiej, na scenie którego odbędzie się Koncert Finałowy w dniu 28 maja 2022r. o godz. 17.00. Będzie on transmitowany na żywo, na stronie FB oraz na kanale You Tube Domu Kultury.  Gościem specjalnym finału będzie Pani Majka Jeżowska (koncert). 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ WYJĄTKOWEJ EDYCJI FESTIWALU.

Opłata eliminacyjna:

Osoby przesyłające nagrania zobowiązane są do wniesienia przelewem opłaty eliminacyjnej w wysokości 30 zł. Dokonanie wpłaty jest warunkiem dopuszczenia do przesłuchań. Za w/w opłatę eliminacyjną istnieje możliwość otrzymania faktury vat – po podaniu danych niezbędnych do wystawienia w/w dokumentu.

PKO Bank Polski SA  27 1020 2472 0000 6302 0499 0802

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij