Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

PRZYSTANEK HOLLYWOOD - 4 marca o godz. 17.00

2018-03-03

Cudowny świat muzyki i filmu - widowisko operetkowe Teatru Muzycznego IWIA. Bilety: 50 zł w przedsprzedaży do 3 marca, 60 zł w dniu imprezy, 40 zł grupowy (od 10 osób) do nabycia na: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html i w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gamil.com.

 

 

 

Przystanek HOLLYWOOD

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=TiLPTrgo_zE

 

 

On i ona, przyjaciele z sąsiedztwa roztaczają marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze w świecie wielkiego ekranu Hollywood. Snują cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę gwiazdami filmowymi z np: Dirty Dancing, Grease, Bodyguard, Indila, Mission Impossible czy Desperado i wierzą, że historie opowiadane w piosenkach ich bohaterów, zmienią na zawsze życie w cudowną baśń. Akcja pełna dowcipu, humoru i interakcji z widzem, przepełniona dynamizmem barw i kostiumów, sprawia, że czas spędzony na Przystanku Hollywood, na nowo rozbudzi w każdym z nas dziecięce pragnienia o byciu gwiazdą wielkiego formatu.

 

Spektakl wg senariusza i w reżyserii Izabeli Witwickiej przygotował Teatr Muzyczny IWIA. Obsada: Izabela Witwicka, Jarosław Bielecki, Andżelika Warzyńska. Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański. Choreografia: Izabela Witwicka.

 

Wielką zaletą spektaklu jest z zespół muzyków złożony z wybitnych krakowskich instrumentalistów: Leszek Szczerba - saksofony (absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, saksofonista. Jeden z najbardziej wziętych krakowskich sidemanów. Zwraca uwagę koneserów swoim brzmieniem i sposobem improwizacji), Jerzy Kluzowicz - fortepian (wybitny pianista i aranżer w Salonowej Orkiestrze Kameralnej „Camerata”. Autor ponad 100 aranżacji, ok. 1000 koncertów, w tym wielu realizacji radiowych i telewizyjnych z muzyką salonową, operetkową, a także piosenkami z udziałem wielu znanych solistów), Wiesław Murzański - bass, wiolonczela (absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie wiolonczeli. Na wiolonczeli i kontrabasie nagrywał partie solowe m.in. do filmów Krzysztofa Kieślowskiego z muzyką Zbigniewa Preisnera i Kazimierza Kutza z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza).

 

Teatr Muzyczny IWIA www.grupaiwia.pl jest autorskim teatrem bez własnej sceny, dzięki temu dociera do miejsc gdzie widowisko muzyczne, spektakl lub koncert jest przyjmowany z wielkim entuzjazmem i aplauzem. Ich sceną jest każde miejsce, gdzie mogą realizować się artystycznie i występować przed publicznością. Wszystkie scenariusze widowisk w nurcie operetki, musicalu, klasycznej opery lub piosenki retro, są autorskim dziełem Izabeli Witwickiej, pomysłodawczyni, założycielki teatru, reżysera, projektantka kostiumów, scenografii i odtwórczyni głównych ról. Wielkim walorem artystycznym jest stała współpraca z Orkiestrą Salonową Camerata z Krakowa, pod dyr. Wiesława Murzańskiego. Przy jej pulpitach zasiadają najlepsi muzycy klasyczni i jazzowi, m.in.: światowej sławy pianista i aranżer - Ireneusz Boczek. Dziś szyld Teatru Muzycznego IWIA jednoczy zespół artystów sceny; śpiewaków, piosenkarzy, tancerzy i aktorów, współpracujących m.in. z: Operą Krakowską, Filharmonią Krakowską, Operą Bytomską, Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Teatr Muzyczny IWIA w każdym miejscu w którym gości, zostawia po sobie niezatarte wrażenia i wciąż powraca z nowymi tytułami ze swojego repertuaru.

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij