Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
42 festiwal piosenki dziecięcej zgłoszenia od 4 marca do 8 kwietnia 2024 przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024, po prawej logo festiwalu.
zapuść korzenie. Historia pisana bagnetami, czyli wojenne losy naszych przodków.

Street dance - wolne miejsca w grupie!

2021-10-18

Za oknem szaruga, deszcz i jesienna słota warto pomyśleć jak zadbać o dobry nastrój!

Zachęcamy do udziału w zajęciach tanecznych STREET DANCE. 

Zajęcia odbywają się w piątki od godz. 16:30 do 18:00 

Zajęcia ruchowe korzystające z różnych technik tanecznych, podczas których uczestnicy poznają taneczne kroki street-dance jakim jest breaking, ale również kilka inspiracji z housu, popingu, salsy i ćwiczeń tanecznych według Rudolfa Labana, zgłębiają umiejętność świadomego poruszania ciałem poprzez napinanie poszczególnych elementów ciała osiągając z czasem świadomość własnego ciała i ruchu.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Malinowska - dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 7 lat w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance, gdzie oddała się kulturze hip- hop. Z czasem poznała i bez reszty zakochała się w kulturze płynącej prosto z Jamajki - Dancehall, który stał się jej miłością. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij