Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Warsztaty fotograficzne z cyklu "MIĘDZY NAMI FOTOGRAFAMI" | 11.12.2021

2021-11-29

Warsztaty fotograficzne w cyklu

"MIĘDZY NAMI FOTOGRAFAMI - Projekty długoterminowe".

11 grudnia 2021 r. od godz. 10:00 do 14:00 Podsumowanie projektów długoterminowych.

Trudno w to uwierzyć lecz to już ostatnie spotkanie w ramach tegorocznych warsztatów! Upłynie ono w radosnej i świątecznej atmosferze. Głównym zadaniem będzie przygotowanie wystawy podsumowującej, oprawa i aranżacja układu prac. Wspólnie weźmiemy też udział w zabawie pod tytułem „foto-choinka”. Polega ono na tym, że każda z osób chętna do wzięcia udziału przywozi ze sobą jedną oprawioną fotografię w formacie maksymalnym 30x40 (format z oprawą) po czym robimy losowanie prezentów. Dodatkowo prowadzący przygotują niespodziankę – zadanie fotograficzne. Zatem na zajęcia prosimy zabrać sprzęt fotograficzny (aparat z naładowaną baterią i kartą pamięci, statyw, oraz opcjonalnie statyw).

Kamil Myszkowski - artysta fotografik, twórca instalacji i wideo, kolekcjoner fotografii i starych negatywów, kurator wystaw fotograficznych i historycznych, animator życia kulturalnego. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami. Doktorant w Instytucie Nauk o Kulturze na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Stypendysta Prezydenta Miasta Sosnowca w Dziedzinie Kultury w 2020 roku. Na co dzień pracuje w Dziale Dokumentacji Mechanicznej Muzeum Śląskiego w Katowicach oraz jako nauczyciel fotografii. Uczestniczy w działaniach jaworznickiej Szkoły Widzenia oraz Grupy 999. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla różnych instytucji. Strona: https://kamilmyszkowski.wordpress.com/.

 

Krzysztof Szlapa - urodził się w 1987 roku w Katowicach. Artysta fotografik. Autor wystaw indywidualnych i uczestnik wystaw zbiorowych, od 2014 roku kurator w Galerii Pustej cd. W Jaworznie we współpracy z Jakubem Byrczkiem, w latach 2014-2019 kurator Galerii Za Szybą, od 2013 roku członek Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski, uczestnik Szkoły Widzenia, Grupy 999, Grupy FOTOGRAFY, stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury, laureat nagrody dla młodego twórcy imienia Anny Chojnackiej, wykładowca kursów ZPAF OŚ oraz Uniwersytetu Otwartego UŚ, stale współpracuje z Kamilem Myszkowskim przy różnych projektach upowszechniających fotografię artystyczną. Mieszka i tworzy w Katowicach, na co dzień pracuje w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. Strona: https://krzysztofszlapa.myportfolio.com.

 

Koszt: 80 zł 

nr konta PKO Bank Polski SA  27 1020 2472 0000 6302 0499 0802

Zapisy na warsztat przyjmujemy do 9 grudnia 2021 r. mailowo: dkchwalowice.promocja@gmail.com lub pod numerem telefonu 609058321. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij