Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
raj naj naj Letnia Akademia Malucha, pszczólki, chmurki i papuga na grafice
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.
gala taneczna 14.06 17:00 rozświetlone światłem reflektora KODART
finał zajęć angielskiego  dla seniorów, festony z brytyjskiej flagi nad granatowym tłem

XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK w Będzinie.

2016-12-06

Eliminacje Rejonowe odbędą się w naszym domu kultury w piątek 9 grudnia 2016 r. w godz. 9.00 - 16.00. WSTĘP WOLNY!

 

Szanowni uczestnicy, sympatycy, miłośnicy i organizatorzy świątecznego śpiewania, gorąco zapraszamy do udziału w największej imprezie wśród przeglądów kolędowych w Polsce. Z około dwóch tysięcy podmiotów wykonawczych, corocznie zgłaszających się na Festiwal, znakomita cześć uczestniczy w rybnickich przesłuchaniach. W tym roku będzie to liczba 42 wykonawców (soliści, duety, zespoły, chóry i stowarzyszenia śpiewacze), którzy przygotowali te bardziej i te mnie znane kolędy i pastorałki w ciekawych i orginalnych aranżacjach, dlatego też warto ich posłuchać i wykonanie nagrodzić gromkimi brawami. Strona Festiwalu: www.mfkip.pl.

 

 

WYSTĘPY

godz występu

Wykonawca

 

9.00

Zespół wokalny "TURBULENCJA" z Rybnika

 

9.10

Solistka Aleksandra Pawłowicz z Rybnika

 

9.20

Solistka Klaudia Tomala z Rybnika

 

9.30

Solistka Anna Dembowy z Rybnika

 

9.40

Solistka Magdalena Szweter z Rybnika

 

9.45

Solistka Wirginia Chlebowska z Rybnika

 

9.50

Solistka Zuzanna Głowacka z Rybnika

 

10.00

Zespół wokalno-instrumentalny "ANIOŁY" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 im. J. Korczaka w Rybniku

 

10.10

Solistka Anita Procek z Zespołu Szkół nr 4 - Gimnazjum nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

 

10.20

Solistka Wiktoria Dziubany z Zespołu Szkół nr 4 - Gimnazjum nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

 

10.30

Solistka Emilia Tomaszewska z Zespołu Szkół nr 4 - Gimnazjum nr 5 w Czerwionce-Leszczynach

 

10.40

Solistka Roksana Palmowska z Zespołu Szkół nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 6 w Czerwionce-Leszczynach

 

10.50

Zespół wokalny "LESZCZYNKI" z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Zespole Szkół nr 1 w Czerwionce - Leszczynach

 

11.00

Solistka Zuzanna Sęp z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach Górnych

 

11.10

Solistka Karolina Kuczera z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach Górnych

 

11.20

Solistka Julia Florczak z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce - Leszczynach

 

11.30

Chór "GAUDEO" z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Gimnazjum i Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach Górnych

 

11.40

Solistka Marta Konsek z POPP przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Jejkowicach

 

11.50

Solistka Natalia Prus z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku

 

12.00

Solistka Edyta Skupińska z Książenic

 

12.10

Solistka Agata Kuna z Zespołu Czelodka w Rydułtowach

 

12.15

Solistka Weronika Bugdol z Zespołu Czelodka w Rydułtowach

 

12.20

Solistka Kinga Woźnica z Zespołu Czelodka w Rydułtowach

 

12.30

Solistka Wiktoria Lach z Zespołu Czelodka w Rydułtowach

 

12.40

Solistka Alicja Jaruk ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Gliwicach

 

12.50

Solistka Anna Zawadzka ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju

 

13.00

Solistka Klaudyna Siwek z Zespołu Szkół nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

 

13.10

Solistka Zofia Majkowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju

 

13.20

Solistka Patrycja Barczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju

 

13.30

Solistka Sandra Ćwierz z Jastrzębia-Zdroju

 

13.40

Solistka Oliwia Wydrzyńska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju

 

13.50

Solistka Julia Materzok z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach

 

14.00

Solistka Karolina Antończyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach

 

14.10

Solistka Dominika Pindor z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach

 

14.20

Duet Zuzanna Konieczny i Justyna Czorny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach

 

14.30

Duet Alicja Kubik i Agata Kraszczyńska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie

 

14.40

Solistka Oliwia Kłosowska z Orzesza

 

14.50

Solistka Monika Kuźnik z Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach

 

15.00

Zespół folklorystyczny "GORZYCZANIE" z Wiejskiego Domu Kultury w Gorzycach

 

15.15

Zespół "ZNAK POKOJU" z Czernicy

 

15.30

Zespół wokalno-instrumentalny "SEPTYMA" z Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach

 

15.45

Stowarzyszenie Śpiewacze Chór "SERAF" z Rybnika

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij