Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Warsztaty mistrzowskie | 15.01.2022

2021-12-20

Sztuki improwizacji można się nauczyć. Warsztaty Mistrzowskie w Domu Kultury w Chwałowicach, to wejście na kolejny poziom umiejętności.  Warsztaty wzmocnią umiejętności przydatne zarówno na scenie jak i w zawodach, które wymagają współpracy w grupie, kreatywności i budowania relacji.

Zapraszamy w sobotę 15 stycznia 2022 r. od 9:00 do 15:00

Obowiązują wcześniejsze zapisy: dkchwalowice.eventy@gmail.com
Koszt: 100 zł

Na tym kursie rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, kreatywność, spontaniczność, pracę w grupie, budowanie relacji, odwagę i wiele innych. Improwizacja teatralna uczy bycia z drugim człowiekiem i tworzenia wspólnie w kreatywnym procesie akceptacji pomysłów partnera scenicznego.
Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze improwizacji nie ma scenariusza, przygotowanych postaci lub tekstów – inspiracje pochodzą od publiczności i aktorów.
 
Tomasz Marcinko - Aktor improwizator i trener improwizacji. Na scenie komediowej od 2008 roku. Współtwórca licznych projektów m.in. Improkracja, PAPTAK, Japety Slavic Party 24/7. W 2011 został członkiem założycielem Teatru Improwizacji "Improkracja", która stała się jedną z największych grup improwizacji w Polsce.
Nauczą improwizacji w Akademii Improwizacji na regularnych kursach oraz w szkołach, m.in. w Wyższej Szkole Bankowej.
Improwizacji uczył się od światowej sławy trenerów (m.in. Second City Hollywood).
 
 
rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij