Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Wyniki z przesłuchań konkursowych

2022-04-26

W dniach 20-21 kwietnia 2022r. odbyły się przesłuchania do festiwalu po przesłuchaniu zgłoszonych 78 wykonawców, Jury w składzie: Renata Przemyk, Joanna Spandel, Jarosław Hanik wyłoniło 16 finalistów.

Do Koncertu Laureatów w dniu 28 maja 2022r. zakwalifikowali się:

I KATEGORIA kl. I-III 

1. Zuzanna Hojka ze Studia „Czelodka” z Rydułtowy w piosenkach pt. „Mądra Ola”, „Kropelki”

2. Jana Ptasznik z Opolskiego Studia Piosenki w Opolu w piosenkach pt. „Przyjaciel wie”, „Najlepsza koleżanka”

3. Matylda Oluwole ze Studia Piosenki i Tańca Fart z Bielawy w piosenkach „Jaki piękny świat”,„Gwiazdy”

4. Agata Wojtala z Rybnika w piosenkach pt. „Czy nastanie znów świt”, „Chodź pomaluj mój świat”

 

II KATEGORIA kl. IV-VI

1. Magdalena Komarek ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej KAHAL w Wodzisławiu Śląskim w piosenkach pt. „Hit”, „Gwiazdą być”

2. Filip Robak  z Wojkowic Kościelnych w piosenkach pt. „Kołysanka dla mamy” i „Rytm, melodia”

3. Patryk Tomas ze Szkoły Podstawowej im.Brunona Strzałki w Lubomi w piosenkach pt. „Tylko w Twoich dłoniach” i „ Uśmiech to lekarstwo”

4. Maja Piechaczek z Opolskiego Studia Piosenki w Opolu w piosenkach pt. „Wierna, odważna i prawa” i „To tylko taniec”

5. Sara Niemczyk z Vocal Studio z Rzeszowa w piosenkach pt.”Dzień dobry Mr.Blues” i „Deszcz w Cionej”

6. Ariena Wiktorska ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy w piosenkach pt. „Smutny wiersz” i „Naprawdę chcę”

7. Nina Stypułkowska ze Studia Artystycznego Banda Rabanda w Chorzowie w piosenkach pt. „Tygrys i słoń” i „Piosenka drewnianych lalek”

8. Zofia Bagińska z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej z Dąbrowy Górniczej w piosenkach pt. „Dykcja” i „Laleczka z saskiej porcelany”

 

III KATEGORIA kl. VII – VIII

1. Aurelia Radecka ze Studia Artystycznego BandaRabanda z Chorzowa w piosenkach pt.”Matka Natyla od aniołów” i „Na jawie chyba śnię”

2. Patrycja Zielińska z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich w piosenkach pt. „Jeszcze się tam…” i „Gdy nie masz nie”

3. Wiktoria Eliaszewicz z Bolesławca w piosenkach pt. „ Sen bez twarzy” i „Uczucie te”

4. Natalia Piekielny ze Studia Piosenki przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie – Koźlu w piosenkach pt. „Mój dom” i „Biedna”

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij