Poligon

FAMILIJNA NIEDZIELA - 19 lutego o godz. 11.00

2017-02-03

"Zimowa Opowieść” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Guziczek z Teatru Ziemi Rybnickiej w reżyserii Izabeli Karwot. Bilety kupisz on-line: http://biletyna.pl/event/Zimowa-Opowiesc-Dom-Kultury-Rybnik-Chwalowice-Rybnik-e43841.html, oraz w kasie DK.

Spektakl trwa 1 godzinę. Bilety: 20 zł - dziecko + rodzic, 15 zł - samo dziecko, 10 zł - sam rodzic/opiekun.

 

Zima, zima pada śnieg...A jak go nie ma, to zawsze można pomarzyć o cudownie białym śniegu, lepieniu bałwanka... I tak za sprawą dziecięcej wyobraźni przenosimy się w zimowy świat. Bohaterem „Zimowej opowieści” jest bałwanek, któremu dzieci ofiarowały serce. Wspólna zabawa, chęć bycia razem i tak rodzi się przyjaźń między bałwankiem i dziećmi. Niektóre zabawy niekiedy źle się kończą. Bałwanek zostaje potracony przez motor. Co z tego wyniknie? Kogo bałwanek spotka na swojej drodze? Może lekarza, przekupkę albo panią woźną? Jakie będzie miał przygody? To opowieść pełna ciepła, humoru i wzruszeń. 

 

 

Premiera spektaklu pt. „Zimowa Opowieść” w reżyserii Izabeli Karwot miała miejsce 12.02.2016 r. na destkach Teatru Ziemi Rybnickiej, gdzie Teatr Dziecięcy Guziczek ma swoją siedzibę. Zdjęcia ze spektaklu wykonał Sebastian Góra.

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij