Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Spotkanie inspirujące | 11.06.22

2022-06-11

W sobotę 11 czerwca 2022 r. o 11:00 zapraszamy do ogrodu społecznego.

Myśl o działaniu dopiero kiełkuje? Super! Masz gotowy pomysł? Jeszcze lepiej! Chcemy poznać Twoje pomysły i pomóc je zrealizować.
W trakcie spotkania wyjaśnimy jak wypełnić formularz, omówimy nasz regulamin a przede wszystkim postaramy się zainspirować do działania.
Do 21 czerwca 2022 r. można przesłać do nas pomysł na inicjatywę kulturalną, która realizowana będzie w Chwałowicach lub na rzecz mieszkańców naszej dzielnicy
Formularz, regulamin i raport z diagnozy znajdziesz w zakładce pobieralnia na naszej stronie: https://www.dkchwalowice.pl/pobieralnia/
 
Zapraszamy na sobotnie spotkanie w ogrodzie społecznym z Tomaszem Ignalskim - animatorem kultury, pedagogiem, pomysłodawcą i organizatorem projektów w przestrzeniach kultury i aktywizacji społecznej.
 
Na spotkanie można przyjść z dziećmi - nie będą się nudzić! Zadba o to Ciocia Klocia.
 
W przypadku niepogody przeniesiemy się do sali kolumnowej w domu kultury.
 
Działanie realizowane w ramach projektu "Włącz działanie! Kulturalna diagnoza Chwałowic" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022".
rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij