Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Filmowa wieczorynka w ogrodzie | 1.07.22

2022-07-01

Pierwszy, plenerowy seans filmowy dla małych i dużych!

Zapraszamy 1 lipca 2022 r. o 19:00 do ogrodu społecznego.

Wstęp wolny!

"Ella Bella Bingo"

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego  dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się  zmienia… A bohaterowie przekonują się, że prawdziwa  przyjaźń to niełatwa sprawa.

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię,  a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy  postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje  mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne  sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem.  Pech chce, że do miasteczka przeprowadza się Johnny, który  ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od  razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast  bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu  z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni  między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali…  Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

Niezwykle pozytywna i radosna animacja „Ella Bella Bingo”  zdobyła serca widzów 7. MFF Kino Dzieci i otrzymała nagrodę  publiczności.

Czas trwania: 75'
 
Kategoria wiekowa: 4+
 
Oprócz seansu zaplnowaliśmy również animacje dla dzieci, które poprowadzi Ciocia Klocia.
 
Wstęp wolny!
rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij