Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Baner w kolorze jasnego nieba,, w środku dwie postacie dzieci, jedna po lewej stronie patrzy przez lornetkę
Baner przedstawiający fragment obrazu z kwiatami w ciemno żółtej tonacji. Po prawej informacje o wystawie.
Na niebieskim tle napisy: bal w żółtym kolorze, kolorowy -karnawałowy, i data wydarzenia. W prawym dolnym roku kolorowa maska karnawałowa, u góry banera kolorowe konfetti.
Baner w kolorze żółtym, po prawej czarna postać odwrócona tyłem z plecakiem na ramionach i rozłożonymi rękoma. Po lewej napis karawana rybnicki festiwal podróżników, 14-15 marca 2026.
Baner w kolorze jasnej zieleni, po lewej przedstawia fragment wianka z bukszpanem i baziami, po prawej tekst.

Kino na leżakach w strefie chillout | 22.07.22

2022-07-22
Na zakończenie letniego popołudnia zapraszamy do ogrodu społecznego na kino na leżakach.
W piątek 22 lipca 2022 r. seans "Zwariować ze szczęścia" zaczynamy o 20:00!
Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą manipulantką, która stylizuje się na milionerkę obracającą się w środowisku wyższych sfer. Donatella (Micaela Ramazzotti, prywatnie żona Virzìego) to wrażliwa introwertyczka o wytatuowanym i kruchym ciele, która skrywa mroczną tajemnicę swojej przeszłości. W komedii Paola Virzìego te dwie pacjentki „ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi” połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia postanawiają uciec i szukać szczęścia oraz miłości w wolnym świecie „zdrowych” ludzi.
 
To skrzyżowanie „Thelmy i Louise” oraz „Lotu nad kukułczym gniazdem” zrobiło furorę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes, gdzie film został pokazany w ramach sekcji Quinzaine des Réalisateurs. Film zdobył statuetki jednej z najważniejszych włoskich nagród filmowych Nastro d’argento (Srebrna Wstążka), przyznawanych przez krytyków i dziennikarzy, w pięciu kategoriach. Valeria Bruni Tedeschi za swoją rolę została nominowana do Europejskiej Nagrody Filmowej.
 
Wstęp wolny.
rybka.rybnik.eu rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny
zamknij