Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Kino na leżakach w strefie chillout | 19.08.2022

2022-07-09

Lubimy dobre filmy, świetną pogodę i ... letni chill. Chyba nie jesteśmy w tym osamotnieni? Wakacyjne kino na leżakach w sierpniu w ogrodzie społecznym. Czekamy na Was w piątkowy wieczór 19 sierpnia 2022 r. o 20:00.

Wstęp wolny. 

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą.
 
Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność.
 
Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”.
 
„Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.
rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij