Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
twarz kobiety z neonowym makijażem
album z banknotami i sterta sztućców, jarmark staroci i rękodzieła

Wyniki konkursu plastycznego "Baśniowa zima"

2022-11-30

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego. Komisja nie miała łatwego zadania. Pod protokołem znajdą Państwo informacje organizacyjne.

alejka drzew w parku, zima, śnieg

Rybnik, 29 listopada 2022,

Protokół z obrad komisji konkursu plastycznego: pt. „Baśniowa zima” zorganizowanego przez Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach

Na konkurs w terminie wpłynęło 497 prac.

Komisja w składzie:  Karina Abrahamczyk-Zator, Katarzyna Rytel, Marlena Kolarczyk, Magdalena Martyniak, Sylwia Sobocik-Paździor postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria: 4 – 6 Iat

I miejsce

Weronika Kempny  - 6 lat, z Przedszkola nr 20 w Rybniku

 

II miejsce

Agata Waśniewska  - 6 lat, z Przedszkola Miejskiego nr 22 w Gliwicach

 

III miejsce

Leon Nowak  - 5 lat, z Rybnika, zgłoszenie indywidualne

 

Kwalifikacja do wystawy:

Basia Oleksy - 5 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury

Madzia Dec – 5 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Krynickiej

Aleksander Szurek – 6 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Krynickiej

Urszula Kucharska – 6 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Krynickiej

Julia Krzych – 5 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Staromieście

Maja Koczy – 5 lat, z Przedszkola nr 35 w Rybniku

Piotr Przyszlak  – 6 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Krynickiej

Witek Pomykoł  – 4 lat, z Przedszkola nr 4 w Rybniku

 

Kategoria: 7 – 9 Iat

I miejsce

Zofia Kula  - 7 lat, z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy SzkoIePodstawowej w Jankowicach

 

II miejsce

Lena Małolepszy  - 8 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

 

III miejsce

Emilia Maciołek  - 9 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi

i Sportowymi im. Żorskich Twórców Kultury w Żorach

 

Kwalifikacja do wystawy:

Sabina Gal - 8 lat, z Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie

Marcelina Bednarska - 9 lat, z Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie

Daniel Kornatowski - 8 lat, z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy SzkoIePodstawowej w Jankowicach

Alisa Wasilijewa  - 9 lat, z Domu Kultury Niedobczyce

Mateusz Turek  - 8 lat, z Domu Kultury Niedobczyce

Antoni Liberski - 7 lat, ze SzkołyPodstawowej nr 47 w Bytomiu

Monika Jobczyk - 9 lat, z Domu Kultury Niedobczyce

Antonina Wróblewska  - 7 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

Roksana Mahmoud - 9 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

Kornelia Olejarska - 7 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury

Antonina Zwarty - 8 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

Inga Pilichiewicz  - 9 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Rybniku

Alicja Kobosz – 7 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Staromieście

 

Kategoria: 10 – 13 Iat

I miejsce

Gabriela Krupa - 12 lat, z Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie

 

II miejsce

Wiktoria Pieszko – 12 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Gustawa Morcinka w Jastrzębiu Zdroju

 

III miejsce

Tymon Tyczyński – 13 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Bytomiu

 

Wyróżnienie

Wiktoria Gawron - 11 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

Maja Pach - 12 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Zabrzu

Piotr Przyłucki– 10 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach

 

Kwalifikacja do wystawy:

Magdalena Warzeszka  - 10 lat, z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku

Witold Gala  - 12 lat, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Żorach

Blanka Żółkiewicz – 11 lat, z Rzeszowskiego Domu Kultury, filii Budziwój

Dorota Maliborska  - 13 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie

Zuzanna Herman  - 11 lat, z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy SzkoIePodstawowej nr 1 w Świerklanach

Klara Pytlik - 10 lat, z Domu Kultury Niedobczyce

Paulina Olejnik - 10 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

Amelia Kos - 11 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Katowicach

Lena Urych - 12 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Katowicach

Miłosz Kulik - 10 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

Sebastian Klima - 11 lat, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

Arek Skotnica – 11 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Gustawa Morcinka w Jastrzębiu Zdroju

Wladyslaw Demchenko – 10 lat, z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Rybniku

Nick Ślęzak – 11 lat, ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Bytomiu

 

Kategoria: 14 +

I miejsce

Kinga Spisak - 14 lat, z Rybnika, zgłoszenie indywidualne

 

II miejsce

Joanna Szczurek - 15 lat, z I Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu

 

III miejsce

Julia Rogalska - 17 lat, z Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach, Szkoła Przysposabiająca do Pracy

 

Wyróżnienie

Zuzanna Kołatek - 15 lat, z Zespołu Szkół nr 2 im. Józefa Tischnera w Żorach

Julia Panek - 14 lat, z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach

 

 

W sprawie wręczenia nagród laureatom konkursu (miejsca I-III) skontaktujemy się telefonicznie.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy domu kultury od 5 grudnia 2022 r.

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij