Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
grafika, grajkółko dla dzieci 1-4 lata, dzieci przyjechał teatr, teatr atofri, 26 marca 2023 godz. 11:00 bilet: 20 zł logo dk
grafika, pastelowe pisanki, na żółtym tle figury szachowe, logo domu kultury, wielkanocny turniej szachowy "o kopę jaj" 1.04.2023 godz. 10:00
41. Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego 20 maja 2023 godz. 17:00 koncert finalistów i zespołu małe tgd, na fioletowo niebieskim tle w fale zdjęcie grupowe dzieci i logo
baner z kształtami geometrycznymi w kolorach żółty, niebieski, róż, granat. Logo Narodwego Centrum Kultury i "Zaproś nas do siebie!"

Wielkanocne wianki - warsztaty rodzinne | 18.03.2023

2023-03-18

Powoli warto pomyśleć o wielkanocnych dekoracjach. Jeśli macie ochotę stworzyć coś wyjątkowego... zapiszcie się na nasze sobotnie warsztaty:

18 marca 2023 r. o 10:00 rodzinne warsztaty, koszt: 70 zł/duet.

Warsztaty zaplanowane na 11 marca 2023 r. zostały odwołane. Chętnych na udział, którzy chcieliby stworzyć swój wianek w pojedynkę prosimy o kontakt telefoniczny 32 4216222 wew. 32.

wielkanocny wianek bogato udekorowany elementami kojarzonymi z wielkanocą

Dołącz do nas i stwórz w radosnej atmosferze wiosenno - wielkanocny wianek, który będzie mógł być piękną ozdobą Twojego wnętrza! Wykonane wianki uczestnicy zabierają do domu.
Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor i swoją kreatywność, a napewno wykonacie niepowtarzalne wianki! Otrzymacie od nas cały potrzebny materiał do pracy.

Będziemy pracować na naturalnych materiałach roślinnych, oraz typowo wielkanocnej zieleni jak bukszpan, mech i innych dodatkach jak jajeczka, piórka, wstążki itd.

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują. Wianek to nie tylko oryginalna ozdoba, ale również dowód, że ludzkie ręce są w stanie stworzyć piękno z tego, co pozornie wydaje się nieużyteczne. Warsztaty z tworzenia wianków to doskonała okazja, aby połączyć perspektywę nowej umiejętności z wyciszeniem.

Zapisy i szczegóły: 

Rodzinne warsztaty z tworzenia wiosenno-wielkanocnych wianków

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij