Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
42 festiwal piosenki dziecięcej zgłoszenia od 4 marca do 8 kwietnia 2024 przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024, po prawej logo festiwalu.
zapuść korzenie. Historia pisana bagnetami, czyli wojenne losy naszych przodków.

Wielkanocne wianki - warsztaty rodzinne | 18.03.2023

2023-03-18

Powoli warto pomyśleć o wielkanocnych dekoracjach. Jeśli macie ochotę stworzyć coś wyjątkowego... zapiszcie się na nasze sobotnie warsztaty:

18 marca 2023 r. o 10:00 rodzinne warsztaty, koszt: 70 zł/duet.

Warsztaty zaplanowane na 11 marca 2023 r. zostały odwołane. Chętnych na udział, którzy chcieliby stworzyć swój wianek w pojedynkę prosimy o kontakt telefoniczny 32 4216222 wew. 32.

wielkanocny wianek bogato udekorowany elementami kojarzonymi z wielkanocą

Dołącz do nas i stwórz w radosnej atmosferze wiosenno - wielkanocny wianek, który będzie mógł być piękną ozdobą Twojego wnętrza! Wykonane wianki uczestnicy zabierają do domu.
Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor i swoją kreatywność, a napewno wykonacie niepowtarzalne wianki! Otrzymacie od nas cały potrzebny materiał do pracy.

Będziemy pracować na naturalnych materiałach roślinnych, oraz typowo wielkanocnej zieleni jak bukszpan, mech i innych dodatkach jak jajeczka, piórka, wstążki itd.

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują. Wianek to nie tylko oryginalna ozdoba, ale również dowód, że ludzkie ręce są w stanie stworzyć piękno z tego, co pozornie wydaje się nieużyteczne. Warsztaty z tworzenia wianków to doskonała okazja, aby połączyć perspektywę nowej umiejętności z wyciszeniem.

Zapisy i szczegóły: 

Rodzinne warsztaty z tworzenia wiosenno-wielkanocnych wianków

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij