Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

POLE TWÓRCZEGO (W)RAŻENIA - 22 kwietnia o godz. 17.00.

2017-04-12

XIII Festiwal Twórczości Chrześciańskiej. Wystąpią: PrzySłowie, Kolah oraz gwiazda wieczoru EXODUS 15. Bilet wstępu - 15 zł. Koncert wyprzedany. 

 

 

 

 

Festiwal Pole Twórczego (W)Rażenia to festiwal poświęcony głównie twórczości chrześcijańskiej, ale nie tylko. Na festiwalu występują zespoły i artyści rezentujący bardzo różne style muzyczne. Pojawiają się też, poza muzyką, inne formy twórczości jak na przykład teatr i poezja. Do tej pory na scenie Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach, gdzie organizowany jest festiwal, wystąpiły takie gwiazdy jak Tomasz Żółtko, Beata Bednarz, zespół Mate.o, EKS, Gabriela Gąsior &amp, Holy Noiz, Piotr Płecha, Grzegorz Kloc, Not For Sale, Fisheclectic i wielu innych. W tegorocznej edycji festiwalu wystąpią: PrzySłowie, Kolah oraz gwiazda wieczoru EXODUS 15. Strona internetowa festiwalu na facebooku: www.facebook.com/poletworczegowrazenia.

 

Kolah - Mirek "Kola" Kolczyk - jest profesjonalnym muzykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wydaje płyty, zarówno jako solista - Kolah, czy też jako członek różnych zespołów, z którymi współpracuje m.in. Royal Rap, Trzecia Godzina Dnia, Kawa. Nagrywał również z takimi grupami jak Elohim, Grupa Mojego Brata, Gospel Rain, Bełchatów Gospel Singers, oraz Damy Radę. Pasją jego życia i potrzebą serca są działania związane z profilaktyką uzależnień, w które jest zaangażowany od lat. Posiada bogate doświadczenie. Współpracował z wieloma organizacjami pożytku publicznego. Mieszka w Rzeszowie. Strony: www.antymina.pl, www.facebook.com/kolahrap/.

 

Exodus15 - zespół muzyczny założony z inicjatywy Fundacji Proem w 2005 r. Pierwszą płytę live, „Koncert Nadziei” wydał w 2008 r., a w marcu 2010 nagrał swoją pierwszą w pełni autorską płytę „O Tobie”. Między rokiem 2007 a 2010 zespół udał się czterokrotnie w trasę koncertową do USA, gdzie w sumie miał możliwość grania dla ok. 80000 ludzi. W 2012 r. muzycy nagrali dwie płyty: „Jak dzieci” i „Kolędy” oraz piąty raz odbyli trasę koncertową po USA. W następnym roku zespół wydał swoją kolejną płytę koncertową „Bo Jesteś”. W 2014 r. zespół występował podczas Festiwalu Nadziei na stadionie Legii w Warszawie grając dla ok. 15000 osób oraz współtworzył debiutancką płytę Estery Pańczak „Dla przyjaciół”. W dziesiątym roku funkcjonowania zespołu, muzykom udało się nagrać płytę dla dzieci i rodzin „Czemu nie?!” oraz zarejestrować materiał do koncertowej płyty „Bo Jesteś WIĘKSZY”, której premiera miała miejsce w marcu 2016 r. Exodus 15 przez te 11 lat występował na dużych festiwalach i w małych salach kościelnych, podczas dni miast i przy okazji skromnych plenerowych wydarzeń. Gotowi są grać wszędzie tam gdzie ich muzyka jest potrzebna i może wywierać wpływ na ludzi. Strona: www.exodus15.pl

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij