TEATRALNY PORANEK NAJNAJA - 6 maja o godz. 11.00.

2018-05-01

Teatr Lalek Marka Żyły - spektakl pt. "Historia Nie Do Powtórzenia". Dla dzieci pow. 4 roku życia (obowiązuje obuwie zmienne). Czas trwania - 60 min. Bilety - 10 zł/os. do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

 

 

"Historia Nie Do Powtórzenia" - to spektakl wesoły oraz wysoce interaktywny, w którym widzowie wybierają kim będzie główny bohater, jakie będzie miał zadanie oraz np. co powinien zjeść na kolację, o ile wcześniej nie zdecyduje się aby wejść do domu trolla... Tym bardziej, że główny bohater ma własne zdanie i nie zawsze łatwo przekonać go do tego, czego chce widownia! Spektakl pozwala najmłodszym uczestniczyć w powstawaniu żartów, dyskutować z bohaterem i przekonywać go do swoich pomysłów. Każde przedstawienie to w zasadzie kolejna premiera! Oglądać można wiele razy i zawsze coś nas zaskoczy! Spektakl odbywa się w warunkach dość kameralnych, z widownią siedzącą na scenie. Autor spektaklu i wykonanie - Marek Żyła.

 

Teatr Lalek Marka Żyły to teatr stworzony z pasji i miłości do lalek, spektakli a także rozśmieszania. Teatr tworzy autorskie spektakle oraz warsztaty dla dorosłych i dla dzieci. Nie straszne są im żadne tematy, jednakże każdy starają się okrasić sporą dawką dobrego humoru. Występują w szkołach, przedszkolach, domach kultury, bibliotekach ale także w kawiarniach, hotelach, na festynach - wszędzie, gdzie występuje potrzeba kontaktu z lalkami i dobrej zabawy!Teatr tworzy Marek Żyła przy współpracy Pawła Mitury-Zielonki. Strona: www.teatrmarka.pl.

 

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij