Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

Dotacja celowa Miasta Rybnika na "Wykonanie prac modernizacyjnych w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach"

2017-04-19

Szanowni Państwo, z przyjemnością zawiadamiamy że nasza instytucja otrzymała dotację celową z Miasta Rybnika w wysokości 96 tys. złotych. Dzięki otrzymanej dotacji możemy poprawić bezpieczeństwo i podnieść funkcjonalność przestrzeni w domu kultury. 

W ramach otrzymanej dotacji celowej przeprowadzona zostanie modernizacja sceny z budową schodów z widowni na scenę, modernizacja sieci teleinformatycznej i monitoringu, modernizacja instalacji elektrycznej w pomieszczeniu restauracji oraz modernizacja holu dolnego polegająca na przeniesieniu szatni do holu wejściowego i adaptacja dotychczasowej szatni na pracownię, utworzenie recepcji. 

Zaplanowane działania wynikają z potrzeb prowadzonej przez nas działalności, poprzez zabudowę szatni zyskamy nową pracownię w związku z czym z holu znikną zajęcia wikliny, swoje miejsce będzie miała również oblegana pracowania krawiecka i będziemy mieć miejsce do kolejnych działań twórczych. Scena będzie miała nowe deski i pojawią się funkcjonalne schodki, poprawi się również bezpieczeństwo w zakresie p.poż. oraz ulepszy kontakt tele-informatyczny. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij