Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
42 festiwal piosenki dziecięcej zgłoszenia od 4 marca do 8 kwietnia 2024 przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024, po prawej logo festiwalu.
zapuść korzenie. Historia pisana bagnetami, czyli wojenne losy naszych przodków.

Rybnicka Karta Mieszkańca „Rybka”

2023-04-12

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach jest jednym z partnerów Rybnickiej Karty Mieszkańca „Rybka”. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://rybka.rybnik.eu/

fot. UM Rybnik, karta Rybka, trzymana w dłoni przez osobę.

Rybnicka Karta Mieszkańca „Rybka” to program oferujący mieszkańcom specjalne zniżki, ulgi, benefity i udogodnienia, w szczególności w takich obszarach, jak kultura, sport i rekreacja, wychowanie i oświata, zdrowie, gastronomia i handel, strefy płatnego parkowania, komunikacja miejska, usługi.

 

Wprowadzenie karty ma na celu promocję Miasta Rybnika jako miejsca atrakcyjnego do zamieszkania, a także zachęcenie mieszkańców do jeszcze bardziej aktywnego uczestniczenia w życiu miasta i liczniejszego korzystania z rybnickiej oferty kulturalnej i sportowej.

 

Aby zostać użytkownikiem mobilnej karty Rybka, należy ściągnąć na telefon aplikację „Halo Rybnik", a tam poprzez kafelek „Karta mieszkańca” zarejestrować się, a następnie złożyć wniosek o przystąpienie do programu (należy podać Pesel i dołączyć zdjęcie). Po zaakceptowaniu wniosku, karta będzie widoczna na telefonie.

Można również wejść na stronę https://rybka.rybnik.eu/ zarejestrować się, a następnie złożyć wniosek o przystąpienie do programu, by po zaakceptowaniu wniosku zobaczyć swoją kartę na stronie internetowej.

 

Jakie zniżki oferujemy w domu kultury?

20 % zniżki na wybrane wydarzenia własne organizowane przez Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach

20 % zniżki na ofertę kulturalno-edukacyjną.

Jak skorzystać ze zniżki?

Bilety na wydarzenia objęte zniżką można nabyć stacjonarnie w kasie domu kultury lub w sprzedaży internetowej.

Kasa czynna:

poniedziałek, wtorek, czwartek godz. 10:00-15:30

środa godz. 12:00-17:30

piątek godz. 8:00-13:30

Godziny pracy kasy mogą się zmienić - w zależności od bieżących imprez organizowanych przez Dom Kultury.

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij