Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
po lewej portret kobiety, po prawej informacje o wystawie i wernisażu
42 Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego. Przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024

W zgodzie ze sobą w harmonii z innymi - trening asertywności.

2017-11-10

W sobotę 18 listopada w godz. 9.00 - 15.00 - trzeci z sześciu warsztatów projektu "Kobieta jest zmianą" organizowanych specjalnie dla kobiet: http://bit.ly/2xN4Xpi 

Jak to zrobić, żeby być szczerym wobec siebie i innych, ale nie krzywdzić?

Aby odpowiedzieć na to pytanie uczestnicy warsztatu pogłębiać będą świadomość własnych zachowań, przekonań i ograniczeń. Będą pracować nad wyzbyciem się poczucia winy, które towarzyszy po wypowiedzianym „nie”. Zastanowią się nad tym, czy muszą być „twarde” aby były asertywne.

 

To warsztaty, na których przyjrzys się asertywności z innej perspektywy i odnajdziesz swoje znaczenie tego pojęcia. Doświadczysz jak działają Twoje osobiste granice. Dowiesz się jak inni naruszają Twoje granice, ale być może także jak naruszasz granice innych. Pogłębisz świadomość na temat tego, czego oczekujesz od relacji z innymi, a także co Ty dajesz w relacjach, a co dusisz w sobie. Poznasz i przećwiczysz techniki jak wypowiedzieć to co jest dla Ciebie trudne do zakomunikowania oraz dowiesz się jak zostać „słoniem” - Daria Kukla.

 

Korzyści z warsztatu:
- sprawdzisz, jak wyznaczasz swoje granice i jak je chronisz,
- zastanowisz się, jak być bardziej sobą i jak zostać autorką swojego życia,
- poćwiczysz wyrażanie uczuć, opinii, myśli i przekonań,
- dowiesz się, jak asertywność może poprawić Twoje relacje z innymi,
- dowiesz się, jak być asertywną wobec samej siebie i jak praktykować zdrowy egoizm

 

Szczegóły organizacyjne: liczba uczestników - od 8 do 16 osób, wiek - do 20 do 100 lat, cena - 50 zł (płatność minimum 3 dni przed spotkaniem), miejsce warsztatu - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91B. Na uczestniczki czekać będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek. Planowana jest długa przerwa na obiad. Organizatorzy zapewniają też skrypty szkoleniowe i materiały potrzebne do zajęć.

 

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie. Kontakt do organizatora: Wioletta Fałda - tel: 662 066 591, mail:
wioletta.falda@gmail.com.

 

Prowadząca warsztat: Daria Kukla- psycholog, trener, coach. Na co dzień uprawiam czynną gimnastykę w celu połączenia roli matki, żony, realizowania swojej trenerskiej pasji i pracy w marketingu firmy motoryzacyjnej. Uwielbiam poranną kawę, jazdę na rowerze, muzykę i mruczące koty. Moje motto to: „Idź tam gdzie się boisz”. Tam odnajduję najciekawsze obliczę siebie i swoich możliwości. W warsztatach zwracam szczególną uwagę na to, aby dostrzec wewnętrzną moc tam, gdzie dostrzegamy słabość. Kobiecość to ogromna siła, której wyzwolenie pozwala być w pełni sobą i realizować się na wielu płaszczyznach życia.

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij