Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Baner w kolorze żółtym, po prawej czarna postać odwrócona tyłem z plecakiem na ramionach i rozłożonymi rękoma. Po lewej napis karawana rybnicki festiwal podróżników, 14-15 marca 2026.
Baner w kolorze jasnej zieleni, po lewej przedstawia fragment wianka z bukszpanem i baziami, po prawej tekst.
Po lewej stronie banera dwie postacie i harfa, po prawej opis.

Trasa Zwycięzców "Masz Minutę" | 17.01.2025

2025-01-17

Zapraszamy na Trasę Zwycięzców "Masz Minutę" czyli największych odkryć formatu, którzy tym razem będą mieli okazje zaprezentować dłuższe formy sceniczne. Różne style komediowe, nieoczywiste żarty pozwolą Wam odpłynąć w beczce śmiechu - w piątek 17 stycznia 2025 r. o 20:00 w Domu Kultury Chwałowice.

trasa zwycięzców masz minutę, zdjęcia portretowe 4 mężczyzn

Wystąpią: Kacper Syguła, Kuba Rafalski, Marcin Chmiel, Kuba Nycz.

Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.

Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych 18+

Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali.

Bilety: 59 zł dostępne w sprzedaży internetowej. 

rybka.rybnik.eu rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny
zamknij