Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania

BAjki NajNajki - odkrywamy magiczny świat baśni

2018-01-15

To propozycja skierowana dla małych dzieci i ich bliskich. Już w niedzielę 28. stycznia o godz. 10:00, zapraszamy na pierwsze wyjątkowo - bajkowe spotkanie, które będzie w sobie łączyć projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści.

W przytulnej, klimatycznej sali z materacami i poduchami będziemy wspólnie słuchać bajek, które opowiadać nam będzie „opowiadacz”, a potem będziemy wspólnie oglądać bajki. Podczas projekcji światło nie będzie do końca zgaszone za to dźwięk będzie nieco ściszony.

To sposób na oswojenie dzieci z kinem, moment na kontakt z rówieśnikami, a także kolejny pomysł na wspomaganie rozwoju przedszkolaków.

Głównym tematem pierwszych BAJek-NajNajek będą fantastyczne stworzenia ze śląskich, ale nie tylko, baśni i podań ludowych. Spotkamy m.in Skarbnika i utopce… Poznamy ich podstawowe cechy wyglądu i charakteru oraz kilka zabawnych (lub strasznych) anegdotek z nimi związanych. Zwieńczeniem spotkania będzie projekcja bajek animowanych.

Prowadzenie BAJek-NajNajek:

Mateusz Świstak - opowiadacz i interpretator baśni. Współpracuje z wieloma placówkami edukacyjnymi na ternie Śląska i Małopolski, a także organizuje cykle spotkań Baśnie dla Dorosłych. Laureat nagrody im. Astrid Lindgren oraz nagrody Słoneczników, autor bloga basnienawarsztacie.pl

Dla dzieci od 3 do 6 lat UWAGA! Prosimy aby zabrać dzieciom obuwie zmienne.

Bilety dostępne: Biletyna.pl

Ilość miejsc ograniczona. Czas trwania: 60 min.

 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij