Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
po lewej portret kobiety, po prawej informacje o wystawie i wernisażu
42 Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego. Przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024

"KAŁASZNIKOF ZAPRASZA" - w niedzielę 25 lutego o godz. 18-tej!

2018-02-25

Gościem specjalnym będzie wrocławski Kabaret "CHYBA". 

Bilety: 25 zł - przedsprzedaż do 24 lutego 2018 r., 30 zł - w dniu imprezy, dostępne na: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

UWAGA: Zakupione bilety na pierwotny termin imprezy 11 lutego zachowują ważność! Jeśli ktoś z uwagi na zmianę terminu chciałby zwrócić bilet to jest to możliwe w kasie Domu Kultury lub na portalu biletowymwww.biletyna.pl (jeśli bilety zostały zakupione przez Internet). 

 

Otwieramy nową scenę komedii w Rybniku. Z uśmiechem w sercu i na ustach prezentujemy cykl komediowy „KAŁASZNIKOF ZAPRASZA”. Głównym punktem imprezy będzie zawsze występ zaproszonego gościa. Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach odwiedzą zarówno grupy kabaretowe jak i uznani soliści, którzy będą mieli za zadanie zagrać wyłącznie swoje najnowsze programy. Dzięki temu widzowie mają pewność, że zobaczą rzeczy świeże i autentycznie zabawne. Kabaret Kałasznikof co prawda w roli gospodarza, ale na każdy koncert przygotuje absolutnie premierowe skecze i piosenki. Będą to utwory nigdzie wcześniej nie grane.

 

 

"Pomysł na imprezę jest banalnie prosty. Zapraszamy do Rybnika czołowych artystów komediowych. Takich, którzy są maksymalnie skuteczni w rozśmieszaniu, a przy tym ich twarze nie zdążyły się jeszcze znudzić publiczności." - mówi Łukasz Zaczek, założyciel kabaretu Kałasznikof. "Na dobry początek zapraszamy wrocławski Kabaret Chyba. Większa część publiczności na pewno kojarzy ich z telewizji bo ostatnio szturmem zdobywają serca widzów Polsatu. Mimo to jeszcze nigdy nie mieli Oni okazji by pokazać swój cały program rybnickiej publiczności. Właśnie takie rzeczy chcemy pokazywać naszym widzom. Coś czego na co dzień nie mogą zobaczyć” - dodaje.

 

Kabaret Chyba http://kabaretchyba.pl/ pochodzi z Wrocławia i jest najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 r., kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Jest znany przede wszystkim ze swojego hitowego numeru "Organista" https://www.youtube.com/watch?v=G666y953RoU .

Od stycznia 2016 r. kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr „Guma” Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek „Kris” Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy o różnych twarzach, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji. To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce. Stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych (w TVP2: Festiwal Kabaretu w Koszalinie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Dzięki Bogu już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa). Kabaret Chyba jest częstym uczestnikiem Ryjka. W ubiegłym roku zdobyli na rybnickim festiwalu niezwykle prestiżową nagrodę im. Artura za piosenkę o krakowskim smogu. 25 lutego w Chwałowicach grupa zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Chyba sobie żarty robi".

 

 

  

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij